Facebook Google+ Twitter

Edyta Geppert w Teatrze Rozrywki Lutnia w Łodzi

W zimowy wieczór zapraszamy na koncert Edyty Geppert! 20.02.2016 r. (sobota) godz. 19.00 w Teatrze Rozrywki "Lutnia" w Łodzi będzie można usłyszeć ponadczasowe utwory takie jak "Kocham cię życie", "Nie żałuję" oraz "Szukaj mnie".

Plakat / Fot. mat. promocyjneRecital z udziałem Piotra Matuszczyka (fortepian) i Jerzego Szareckiego (trąbka), wg scenariusza i w reżyserii Piotra Loretza to prawdziwa uczta dla fanów jednej z najwybitniejszych osobowości polskiej piosenki – Edyty Geppert.

W repertuarze Artystki utwory liryczne przeplatają się z dramatycznymi, a dramatyczne z żartobliwymi. Jej recitale to wyjątkowa okazja do usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego, Jana Kazimierza Siwka, a wśród kompozytorów: Henryka Albera, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Rybińskiego.

Recital Edyty Geppert to znakomita okazja do spotkania z Jej niezwykłym kunsztem interpretatorskim i z tak rzadką już dziś umiejętnością budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, tzw. kabaretowymi, reprezentowanymi przez teksty klasyka gatunku – Mariana Hemara. To niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.

Wśród najsłynniejszych wymienić należy: "Jaka róża, taki cierń", "Zamiast", "Och życie kocham cię nad życie", "Nie żałuję", czy napisany do kultowej komedii "Kogel-mogel" utwór "Szukaj mnie".

Wiadomości24.pl są oficjalnym partnerem medialnym Teatru Rozrywki "Lutnia" w Łodzi.

Bilety w cenie 100 zł oraz 95 zł są do nabycia w: Kasie Teatru "Lutnia" czynnej od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 16:00 oraz w dniu spektaklu przez godzinę do rozpoczęcia wydarzenia telefon: 795-036-770 mail: biuro@teatrlutnia.pl, Bilety grupowe: tel. 794 759 447, e-mail.teatrsmiechu.bilety@impresariat.eu
Sprzedaż internetowa: www.teatrsmiechu.pl(bez prowizji), www.kupbilecik.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.