Facebook Google+ Twitter

Edyta Górniak i Maria Sadowska w "The Voice of Poland 3"

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2013-07-29 09:55

Castingi do 3. edycji programu trwają, a z jurorowania zrezygnowały dwie trenerki - Justyna Steczkowska i Patrycja Markowska. Dziś rano potwierdzono, kto je zastąpi.

 / Fot. logo The Voice of PolandOd wielu tygodni trwały spekulacje, kto zasiądzie w fotelach trenerów. Padały różne nazwiska: Dorota Rabczewska, Maria Peszek, Kasia Nosowska, Monika Brodka. Dziś już wiadomo.

W jury "The Voice of Poland 3" / Fot. Daniel Kruczynski/CC 2.0
znajdzie się Edyta Górniak. To na pewno ogromna niespodzianka dla wszystkich jej fanów. Górniak ma już doświadczenie w pracy nad realizacją formatów. Współpracowała z TVP przy drugiej edycji "Bitwy na głosy", prowadziła drużynę z Opola. Wcześniej oceniała występy w "Jak Oni Śpiewają" w Polsacie, a ostatnio wystąpiła w finałowym odcinku "X Factor".

 / Fot. oficjalna strona internetowa M.SadowskiejDrugi fotel trenera zajmie Marysia Sadowska, polska wokalistka jazzowa i reżyserka. Marysia zajmuje się wieloma projektami. Interesuje się muzyką elektroniczną. Przez wiele lat była gwiazdą telewizyjną w USA i Japonii. Ma na koncie 10 solowych płyt w tym w pełni autorską "Spis treści". Sadowska wyreżyserowała wiele teledysków. W marcu miał premierę jej debiutancki film "Dzień kobiet", który spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem widzów i krytyków.Na dwóch pozostałych fotelach trenerskich zasiadają niezmiennie Tomson i Baron z Afromental oraz Marek Piekarczyk z zespołu TSA. Nie zmieniają się również prowadzący program: Marika, Tomasz Kammel i Maciej Musiał.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 29.07.2013 12:38

Polecam wszystkim twórczość Marysi Sadowskiej. To wspaniała wokalistka jazzowa, niestety, niedoceniona w Polsce, bo i jazz w naszym kraju niszowy. Polecam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.