Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16627 miejsce

Edyta Górniak radzi maturzystom: W skupieniu pomagają... landrynki

Mimo iż wokalistka sama do matury nie podeszła, zapewnia, że wie, co to stres. Radzi tegorocznym maturzystom, jak przetrwać ten szczególny czas. Według Edyty w skupieniu pomagają ... landrynki!

 / Fot. Screen YouTubeDo rozpoczęcia tegorocznych egzaminów maturalnych pozostały dwa dni. Wszyscy staramy się dopingować młodzież i zachęcać ją do nauki. Do grupy wsparcia przyłączyła się także Edyta Górniak:

"Cieszę się tą wiosną tak mocno i szczerze, jak nigdy wcześniej! Mam nadzieję, że i WY wszyscy wspaniale spędzacie czas i że Maturzyści zrobili sobie chwilę przerwy na spacer lub rower. Choć sama nie podchodziłam do Matury, bo w tym czasie los postawił mnie na scenie nowojorskiego Broadway'u (z premierą musicalu "Metro"), to uwierzcie mi, że wysoki poziom stresu nie odstępuje mnie od lat. Rozumiem więc Wasze napięcia i obawy. Pamiętajcie jednak, że umysł trzeba regenerować, a myśli przewietrzać. Przy zmęczonym umyśle nawet proste wyzwania stają się trudne.

Nie myślcie o tym egzaminie jako o tym, który ma udowodnić Wasze człowieczeństwo i wartość Duszy. To pewien test w Waszym Życiu, ale wcale nie najtrudniejszy..

Tak czy inaczej pamiętam z czasów szkolnych, że w skupieniu bardzo pomagały mi zwykłe landrynki. Wypróbujcie, może Wam też pomogą. Przy tej "maturalnej okazji" serdecznie pozdrawiam Fanów Ewy Farny, którzy muszą wykazać teraz ogrom cierpliwości w oczekiwaniu na swoją Idolkę, bo jeśli się nie mylę, Ewa też właśnie przygotowuje się do egzaminów maturalnych.

Trzymam za wszystkich Was Maturzystów kciuki." - pisze na swoim facebookowym profilu piosenkarka.

Każdy ma swój sposób na walkę ze stresem i każda metoda jest dobra, jeśli tylko przynosi pożądany skutek. Maturzyści, w imieniu redakcji, życzę Wam połamania długopisów! Rady pani Edyty na pewno nie zaszkodzą.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Małe dawki stresu działają na maturzystów nawet mobilizująco. Jednak kiedy stres towarzyszy im niemal cały czas, może to przynieść negatywne skutki, nie tylko wpływając ujemnie na ich samopoczucie ale nawet zdrowie. A landrynki czy im pomogą ? Możliwe, ja wolałem wodę mineralną.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.