Facebook Google+ Twitter

EEC 2011. Za kulisami kongresu

W Katowicach trwa Europejski Kongres Gospodarczy. Warto przypomnieć, że jest to największy kongres tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej. Z punktu organizacyjnego jest to spore wyzwanie ponieważ w stolicy Śląska pojawiło się aż 6 tysięcy gości z całej Europy.

1 z 20 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Sercem tegorocznego kongresu jest katowicki Altus a dokładniej zlokalizowany w nim Hotel Qubus. Fot. Piotr Drabik
Sercem tegorocznego kongresu jest katowicki Altus a dokładniej zlokalizowany w nim Hotel Qubus. Fot. Piotr Drabik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Obserwator
  • Obserwator
  • 18.05.2011 09:00

Ok, dobrze, że będzie kongres dla "maluchów" tylko żeby nie był on "przegadany". My potrzebujemy zmian, a nie gadania głów!

Komentarz został ukrytyrozwiń

W odpowedzi Panu Obserwatorowi: Otoz poroblem zauwazony przez Pana jest istotny i dlatego Regionalna Izba Gospodarzcza w Katowicach oraganizuje jesienią wlasnie, europjeki kongres małych i srednich przedsiorst, o czym w trakcie obecnego EEC poinformował prezes RIG Tadeusz Donocik. Pozdrawiam - Adam

Komentarz został ukrytyrozwiń
Obserwator
  • Obserwator
  • 17.05.2011 20:54

Problemem, tych wszystkich kongresów polega na jednym. Spotykają się na nim politycy i biznesmeni z najwyższych półek, działających w wielkich korporacjach. A zapomina się o średnich, małych i mikro przedsiębiorstwach, które tak naprawdę przynoszą najwięcej dochodu z podatków i dają najwięcej zatrudnienia.

Co nas potencjalnych Kowalskich interesuje idea rurociągu gazowego. Mnie interesuje, dlaczego jak muszę płacić za prowadzenie firmi zusowi prawie 1000 złotych, a "mój kolega" emeryt policjant nie musi bo jest na emeryturze. TO jest nie sprawiedliwe!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.