Facebook Google+ Twitter

Efekty coachingu i mentoringu biznesu na konferencji w Sopocie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-05-23 17:53

23-24 czerwca 2012 w Sopocie podejście naukowe i praktyczne do psychologii biznesu spotkają się. Sympozjum w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej jest okazją do wymiany poglądów i doświadczeń wykładowców i praktyków psychologii biznesu.

Najlepszą formą przyjrzenia się działaniom i skuteczności procesów psychologicznych jest analiza sytuacji, które już wydarzyły się – studium przypadków (ang. case study). Dostarcza ona nieocenionych wniosków i pozwala na obserwację post factum zaistniałych w procesie mechanizmów, czynników oraz ich wpływ na przebieg i efekt końcowy podjętych działań. Konferencja „Psychologia Biznesu” dostarczy kilka tego typu przykładów.

Wśród prelegentów przedstawiających swoje doświadczenia w tej formie jest Agnieszka Kasprzyk-Mączyńska – praktyk, business coach. „Wydaje się, że coaching kariery jest procesem, który trudno zmierzyć i poddać ocenie pod kątem efektywności. W mojej prezentacji przekonuję, że tak nie jest. Konkretne przykłady spektakularnych sukcesów osób korzystających z mentoringu przedsiębiorczości czy wsparcia procesem coachingu mówią same za siebie. Te sukcesy stanowią w dużej mierze o poczuciu sensu mojej pracy” - mówi Agnieszka Kasprzyk-Mączyńska.

Konferencja pomyślana została jako platforma wymiany doświadczeń naukowych i praktycznych. Zainteresuje ona wszystkich tych, którzy poszukują odpowiedzi na takie pytania jak efekty i wpływ mentoringu przedsiębiorczości i coachingu na sukces w rozwijaniu działalności zawodowej, możliwość rozwinięcia czy odkrycia talentów w ramach korporacji, praktyczna przydatność konkretnych badań naukowych czy konsekwencje osobiste i organizacyjne niepewności zatrudnienia. Podczas dwudniowego sympozjum prezentować wyniki badań i doświadczeń będzie 13 naukowców i praktyków.
(Joanna Staniszewska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.