Facebook Google+ Twitter

Efekty laserowe, iskry i komety na koncercie Justina Biebera

Do pierwszej w Polsce wizyty Justina Biebera - dziewiętnastolatka z Kanady pozostały dwa tygodnie. 25 marca w Łodzi fani Justina Biebera będą świadkami show w amerykańskim stylu. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.

Justin Bieber / Fot. Universal Music GroupJako jedni z pierwszych pisaliśmy TUTAJ na temat wydarzenia muzycznego jakim jest pierwszy w Polsce występ Justina Biebera, który w 2012 roku został umieszczony przez magazyn Forbes na 3. miejscu listy najlepiej opłacanych postaci show-biznesu poniżej 30 roku życia.

Podczas koncertu w łódzkiej Atlas Arenie na pewno nie zabraknie między innymi efektów pirotechnicznych. Fani młodego wokalisty zobaczą m.in. efekty laserowe, wachlarze iskier w różnych kolorach, błyski sceniczne, kolorowe komety i płomienie, a także wystrzały konfetti. Sprzęt niezbędny do realizacji show w postaci nagłośnienia, oświetlenia oraz sceny, na której wystąpi artysta przyjedzie do Polski w 20 ciężarówkach. Ekipa artysty dotrze na miejsce koncertu specjalnymi tourbusami, czyli autobusami wyposażonymi w meble, z łazienkami, pomieszczeniami kuchennymi i akcesoriami umożliwiającymi artystom komfortową podróż.

Ponadto organizator będzie musiał spełnić wiele próśb samego artysty. Mateusz Pawlicki z Prestige MJM zdradził, że dla Justina Biebera oraz osób z jego ekipy muszą być przygotowane 336 białe ręczniki i 72 czarne. Bieber ze swoim zespołem zajmie w Atlas Arenie dokładnie siedem pomieszczeń, których wyposażenie szczegółowo określa rider techniczny, który stanowi optymalną listę warunków, których spełnienie umożliwia odbycie się koncertu.

Managment Biebera wymaga też od organizatorów specjalnych środków bezpieczeństwa dla piosenkarza. O jego bezpieczeństwo zadba minimum 36 ochroniarzy, którzy będą pilnować nie tylko samego piosenkarza, ale również każdego miejsca związanego z koncertem. Trzech ochroniarzy będzie przez cały czas przebywać na scenie w trakcie koncertu.
Justin Bieber / Fot. Universal Music Group
Koncert Justina Biebera cieszy się bardo dużym zainteresowaniem ze strony fanów wokalisty. Pięciu minut potrzebowali organizatorzy koncertu, żeby sprzedać wszystkie bilety Meet & Greet w cenie 1.500 zł !!! na to wydarzenie, które między innymi uprawniają do spotkania oraz do zrobienia pamiątkowego zdjęcia z z piosenkarzem. "Przyznam szczerze, że tempo ich sprzedaży było dla nas dużym zaskoczeniem" – powiedział Janusz Stefański z agencji Prestige MJM. Organizatorzy codziennie otrzymują wiele zapytań o dodatkową pulę takich biletów. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się również inne bilety. Wejściówek do sektorów położonych najbliżej sceny (Diamond i Golden Circle) już nie ma, a pozostałe znikają w szybkim tempie.

Wszyscy uczestnicy imprezy którzy w dniu koncertu nie ukończą 13 roku życia muszą znajdować się pod opieką osoby dorosłej!

Ceny biletów:
- 1500zł - Diamond Circle Meet & Greet
- 1000zł - Diamond Circle
- 800zł - Golden Circle Pakiet VIP
- 500zł - Golden Circle Fast Track (wcześniejsze wejście)
- 375zł - Golden Circle
- 275zł - Płyta A
- 699zł - Strefa VIP
- 355zł - Strefa A (sektory "dolne")
- 295zł - Strefa B (sektory "górne")
- 170zł - Strefa C (sektory "boczne")

Bilety na koncert Justina Biebera można nabywać za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com, www.ticketpro.pl oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.