Facebook Google+ Twitter

Effa: Życie jest jak film

Effa - właściwie Ewa Stankiewicz. To osoba o niezwykłej osobowości, łamiąca stereotypy. W ubiegłym roku była najczęściej wyszukiwaną osobą w Internecie. Można stwierdzić, że jest osobą, która nie zna pojęć: "Nie da się", "Nie można".

Jesteś najczęściej wyszukiwaną osobą w Internecie? Jak myślisz w czym tkwi Twój, tak spektakularny, sukces?

Myślę, iż nie wszyscy ludzie jeszcze mnie znają, ale coraz więcej mnie poznaje, ponieważ moja osoba charakteryzuje się niepowtarzalnym i bardzo kreatywnym wyglądem oraz charakterem. Najwięcej informacji na mój temat znajduje się w Internecie.

Jesteś modelką. Kiedy zaczęłaś interesować się modelingiem?

W sumie od dzieciństwa interesowała mnie moda, lubiłam się stroić, ale kiedy zaczęłam chodzić do szkoły i dojrzewać to wygląd stawał się dla mnie coraz bardziej ważny.

Co jest dla Ciebie w życiu najważniejsze?

W moim życiu najważniejsze jest to, żeby żyć po swojemu i spełniać swoje marzenia. Mam dużo marzeń, ale wolałabym ich nie zdradzać, chociaż jedno jest na pewno nie do ukrycia, że dążę do celu wielkiej kariery.

Jesteś młodą osobą, interesujesz się modelingiem. Czy to jest dziedzina, z którą wiążesz swoją przyszłość?

Tak naprawdę to kocham modę, ale są trzy dziedziny, które są dla mnie bardzo ważne. Jest to muzyka, moda oraz aktorstwo. Myślę, że któraś z tych trzech dziedzin będzie moją przyszłością, bo to dla mnie najważniejsze. Z modą wiąże się mój wygląd, z muzyką moje uczucia, a z aktorstwem moje życie. Życie jest jak film, w duszy gra muzyka, a człowiek jest główną postacią w tym filmie, która musi się zaprezentować.

Co jest według Ciebie takiego pasjonującego w tym, czym się zajmujesz? / Fot. Prywatne archiwum artystki

Najbardziej pasjonujące jest to, iż wzbudzam zainteresowanie swoją osobą. Jestem inna od wszystkich.

Przygotowując się do wywiadu z Tobą dowiedziałam się, że uwielbiasz również fotografię. Co najchętniej fotografujesz? Jaka fotografia Cię pasjonuje?

Szczerze mówiąc uwielbiam zdjęcia, ale jeśli ktoś mnie fotografuje. Czasem zdarzy mi się, że zrobię sobie sama kilka fotek, ale to tylko dla moich fanów, żeby podzielić się z nimi wydarzeniami z mojego życia.

W związku z tym, że stajesz się coraz bardziej popularna, jesteś bardziej narażona na krytykę. Jak sobie z nią radzisz?

Niestety tak, jeśli ktoś staje się coraz bardziej popularny to jest bardziej narażony na krytykę. Jest dużo hejterów. Każda znana osoba ma swoich fanów i antyfanów. Ja się nie przejmuję jeśli ktoś mnie krytykuje. Jestem dumna z tego jaka jestem i nie mam zamiaru niczego w sobie zmieniać, bo komuś się to nie podoba. / Fot. Prywatne archiwum artystki

Czy któraś modelka jest dla Ciebie wzorem?

Niestety nie ma żadnej modelki, która jest dla mnie wzorem lub mogłaby nim być, ponieważ jestem sama dla siebie inspiracją.

Czy chciałabyś kiedyś stanąć przed obiektywem jakiegoś znanego fotografa? Jeśli tak, to którego?

Tak, ponieważ kocham zdjęcia i chcę mieć ich całe mnóstwo. Wielu jest świetnych fotografów. Nie będę robić wyróżnień, bo każdy profesjonalny fotograf ma różnorakie pomysły na zdjęcia i działa z kreatywnością.

Dziękuję za poświęcony czas i rozmowę

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.