Facebook Google+ Twitter

Egipscy żołnierze ciągnęli po ulicy półnagą kobietę [Wideo]

Egipska armia, mimo wcześniejszych zapewnień, nadal brutalnie rozprawia się ze zwolennikami demokratycznych zmian w kraju. W internecie pojawiło się nagranie, na którym widać, jak grupa żołnierzy bije oraz ciągnie po ulicy półnagą kobietę.

Zamieszki w Egipcie w lutym 2011 r. / Fot. Jerry Jackson/Creative Commons 2.0Wzbudzające ogromne kontrowersje wideo zostało nagrane w sobotę, podczas pacyfikacji kolejnej demonstracji na Placu Tahrir w centrum Kairu. Na filmie widać, jak grupa egipskich żołnierzy bierze na cel kobietę, uczestniczkę prodemokratycznych protestów. Najpierw bez skrupułów rzucają ją na ziemię, a potem biją metalowymi pałkami po całym ciele. Ponadto wojskowi obnażyli demonstrującą, ściągając jej bluzkę i ciągnąc następnie półnagą po ulicy. Żołnierzy nie zniechęcił nawet fakt noszenia przez kobietę hidżab - okrycie głowy preferowane wśród konserwatywnych muzułmanów. Przed aż taką brutalnością wojskowych nie powstrzymał fakt, "obserwowania" całego zdarzenia przez kamery w telefonach komórkowych świadków zdarzenia. Przy okazji zarejestrowano też moment oddania strzałów z broni palnej w stronę demonstrantów.UWAGA! FILM ZAWIERA BARDZO DRASTYCZNE SCENY!

Czytaj dalej --->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

adi
  • adi
  • 20.09.2012 17:31

Za takie zachowanie służby porządkowej odp rząd a jeśli rząd sobie nie radzi niech Nato się wejdzie do nich i nie ludzi a służby ukara bo takie bezprawie nie może być na świecie

Komentarz został ukrytyrozwiń
antek patelmitrz
  • antek patelmitrz
  • 20.12.2011 20:37

nasze ZOMO nie było gorsze,ukarali płotki a rekiny założyły agencje ochroniarskie i różne spółki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
w
  • w
  • 19.12.2011 11:46

SKU****! psy ! bohaterzy zafajdani! urwałbym łeb u samej d*.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maria
  • Maria
  • 19.12.2011 08:56

U nas mogło być łagodniej ale (godzina milicyjna ) to uniemożliwiła .Należy ścigać wszystkich zbrodniarzy z PRLu ale Dekert z13 grudnia 1981 nas uchronił od takiego barbarzyństwa i przelania polskiej krwawi .
Należy na to wszystko patrzeć z perspektywy tamtych dni.Należy wyciągać wnioski patrząc do czego są zdolni zbrodniarze ze znienawidzonego rezimu!
Dzisiaj w Polsce Jarosław Kaczyński (oczywiście nie ma racji , bo robi to z innych pobudek niż to co dzieje się obecnie w Egipcie ). Jarosław Kaczyńscy i jemu podobni psychopaci pochowają się a w rozruchach tylko ludzie ucierpią i to ci co dadzą się wciągnąć tym łajzą w rozruchy.Na ten czas próbują to robić zachodząc z pochodniami.a za sprzymierzeńców biorąc kiboli!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przykre i przerażające. Chyba niezbyt udała im się ta "demokracja"....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.