Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

61449 miejsce

Egzamin gimnazjalny 2011. Arkusz testu humanistycznego

Dziś uczniowie szkół gimnazjalnych napisali pierwszy z trzech egzaminów gimnazjalnych. Poniżej znajdziecie arkusz testu humanistycznego. Rozwiążemy dla Was sprawdzian i wkrótce opublikujemy odpowiedzi!

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (29):

Sortuj komentarze:

kCHpqKJGYvvcXW
  • kCHpqKJGYvvcXW
  • 22.02.2012 02:50

Emm ta gra WEDLUG mnie jest stumna ale wojna to wojna A i jeszcze nic dla mnie nie pobije Call of Duty 4 MW

Komentarz został ukrytyrozwiń
masakra..
  • masakra..
  • 13.04.2011 13:11

13/20 porażka...
Już widzę jak mnie do technikum przyjmują ! Tsaaaaa

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gosc
  • Gosc
  • 13.04.2011 07:36

nie narzekajcie ;) pójdziecie do dobrego technikum/liceum to tam taki stres jest niemal codziennie ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
nico
  • nico
  • 12.04.2011 19:40

ach, beznadziejna historia. 17 lub 18/20, nie pamietam :D czy na podaniu naprawde trzeba napisac wolami 'PODANIE'? Przeciez widac, ze nie stroniczka w pamietnika? No nic, moze jutro bedzie lepiej. POWODZENIA WSZYSTKIM

Komentarz został ukrytyrozwiń
sdasdas
  • sdasdas
  • 12.04.2011 18:39

Jestem z pierwszej gimnazjum i jak zobaczyłem ten sprawdzian to jest banalny , ale niektore pytania sa trudne ,a le tylko zz 2 lub 3

Komentarz został ukrytyrozwiń
pudeł ;P
  • pudeł ;P
  • 12.04.2011 18:05

a idzie wy w czort z tymi testami więcej histy. nic polskiego ciekawe co będzie jutro:D


pozdrowionka wszystkim

Komentarz został ukrytyrozwiń
Licealistka
  • Licealistka
  • 12.04.2011 17:52

Ludzie, historia również należy do przedmiotów humanistycznych! Każdy by chciał tylko polski, bo to wg was najprostsze. To jest podstawowa wiedza historyczna, którą każdy MUSI znać. Fakt, był trudny, jeżeli ktoś nastawił się na pytania przede wszystkim lub tylko! z języka polskiego. Ten egzamin to w porównaniu do tego, który będziecie zdawać za 3 lata to pestka (niektórzy). Chcę was uświadomić, że maturka już nie będzie taka prosta. Wtedy będziecie mogli narzekać.

Głowy do góry i powodzenia jutro!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gimnazjalistka
  • Gimnazjalistka
  • 12.04.2011 17:41

a i nienawidzę histori

Komentarz został ukrytyrozwiń
gimnazjalistka
  • gimnazjalistka
  • 12.04.2011 17:38

był trudny, zrobiłam głupie błędy mam nadzieje, że matma pójdzie mi lepiej. Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
mnmnm
  • mnmnm
  • 12.04.2011 17:34

historia, historia, historia czy tych ludzi układających test pogięłooo ? wybaczcie ale ja nie lubię historii uczę się jej na pamięć i na 4 lece a tuu dali dzidyyy yyyyyyyyyyszzzzz ;/!