Facebook Google+ Twitter

Egzamin gimnazjalny 2011. Test matematyczno-przyrodniczy. Opinie

Dziś o godzinie 11 uczniowie skończyli pisać egzamin gimnazjalny. To drugi z trzech testów, z którymi muszą zmierzyć się gimnazjaliści. Po wczorajszym egzaminie młodzież jest przygnębiona. Czy dzisiejszy test również nie należał do najprostszych?

Uczniowie przed egzaminem. Gimnazjum w Przemyślu / Fot. PAP/Darek DelmanowiczCelem egzaminu jest sprawdzenie wiadomości z dziedziny matematyczno-przyrodniczej, obejmującej wiadomości z zakresu matematyki, biologii, geografii, chemii, fizyki i astronomii.

Zobacz, jakie były pytania na dzisiejszym egzaminie! Treść zadań zdradzili nam gimnazjaliściCzęść matematyczno-przyrodnicza potrwa 120 minut. Z każdej części egzaminu gimnazjalnego można otrzymać maksymalnie 50 punktów. Każdy uczeń otrzyma od okręgowej komisji egzaminacyjnej zaświadczenie o uzyskanych przez siebie wynikach. Arkusze sprawdzą przeszkoleni egzaminatorzy. Wyniki egzaminu będą podane w połowie czerwca.

Sprawdź odpowiedzi do dzisiejszego testu! Rozwiąż z nami egzaminZobacz arkusz dzisiejszego egzaminu matematyczno-przyrodniczego. Egzamin gimnazjalny 2011Egzamin gimnazjalny. Teraz egzamin z matematyki i przyrodyJuż jutro egzamin z języka angielskiego. Sprawdź się!

Opinie uczniów przed egzaminemSonia Wilary, praktykantka Wiadomości24.pl, od rana rozmawia z uczniami gimnazjum na Ursynowie. Gimnazjaliści są w kiepskich nastrojach. Wczorajszy egzamin ich zaskoczył, spodziewali się, że będzie więcej zadań z języka polskiego, a nie z historii, dlatego dzisiaj obawiają się, że będzie jeszcze gorzej.

Jutro egzamin z języka obcego. Zobacz informator, sprawdź się!"Wczoraj było za dużo historii, mam nadzieję, że dziś będzie lepiej, bo chciałabym złożyć papiery do dobrego liceum" - denerwuje się Karolina. "Dzisiaj będzie jeszcze trudniej, niż wczoraj... Najbardziej boję się fizyki" - dodaje Łukasz. Inaczej uważa Agnieszka: "We wtorek bardzo się bałam, dzisiaj stres już minął. Będzie co ma być". Zgadza się z nią Asia: "Dzisiaj będzie lepiej. Sprawdziłam wczoraj odpowiedzi w internecie i część humanistyczna poszła mi dobrze. Niezależnie od tego, jak pójdzie mi dzisiaj, nie powinnam mieć złego wyniku".

Zobacz arkusz testu humanistycznegoPo egzaminie. Opinie uczniówUczniowie twierdzą, że egzamin nie był trudny. "Na szczęście był dużo łatwiejszy niż humanistyczny. Wczorajsza historia mnie przeraziła, a dziś było dobrze!" - mówi zadowolona Asia.

Zgadza się z nią Łukasz: "Pytania były przystępne, więc jestem bardzo zadowolony".

Gimnazjalisto, pisałeś wczoraj test humanistyczny? Zobacz odpowiedzi! Egzamin gimnazjalny 2011Przystąpienie do egzaminu jest warunkiem ukończenia gimnazjum. Jeśli uczeń z powodu ważnych wypadków losowych bądź choroby nie może przystąpić do egzaminów, to będzie je pisać w drugim terminie - 6, 7 i 9 czerwca.

Uczeń przyłapany na ściąganiu podczas sprawdzianu musi przystąpić do niego jeszcze raz. Jeśli gimnazjalista słabo napisze egzamin, a równocześnie uzyska oceny pozytywne na świadectwie ukończenia III klasy, to i tak ukończy gimnazjum.

Egzamin gimnazjalny 2011. Test humanistyczny: arkusz i odpowiedziTrzymamy kciuki za wszystkich gimnazjalistów!

Zobacz opinie uczniów. Pytania testu humanistycznegoEgzaminy gimnazjalne będą przepustką do wymarzonych liceów. Ciągle zastanawiacie się, którą szkołę wybrać? Zobaczcie nasze rankingi:

Ranking liceów 2011. W24 radzi, którą szkołę wybraćCzytaj także:

Egzamin gimnazjalny: część matematyczno-przyrodnicza. Testy i klucz

Egzamin gimnazjalny: część humanistyczna - podstawowe informacje

Egzamin gimnazjalny: część językowa - podstawowe informacje

Ranking liceów 2011. W24 radzi, którą szkołę wybrać

Egzamin gimnazjalny. Przygotuj się z nami!

Egzamin gimnazjalny. Jak poradzić sobie ze stresem?

Gimnazjalisto, szukasz przecieku przed egzaminem? Mamy Cię!

Test gimnazjalny trafił do sieci. CKE: to fałszywy arkusz

Egzamin gimnazjalny 2011. Najważniejsze informacje o testach po gimnazjum

Egzamin gimnazjalny 2010. Przejrzyj przed egzaminem 2011
Egzamin gimnazjalny 2010. Zobacz arkusz i przykładowe odpowiedzi

Egzamin gimnazjalny 2010. Język obcy. Arkusze i odpowiedzi

Próbny egzamin gimnazjalny 2010 - dzień drugi. Odpowiedzi już jutro

Próbny egzamin gimnazjalny 2010 z Operonem. Wideo

Próbny egzamin gimnazjalny. Przedmioty humanistyczne już dziś, odpowiedzi dzień później

Próbny egzamin gimnazjalny z języka rosyjskiego. Zobacz arkusze

Próbny egzamin gimnazjalny 2010 - języki obce. Odpowiedzi w sobotę

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Kama
  • Kama
  • 14.04.2011 16:54

Egzamin moze mie należał do najtrudniejszych ale ten obieg CO2 i jeszcze ta fizyka .. bez przesady nie było żadnych wykresów mało % na co głównie nastawili nas nauczyciele pozatym skąd mam wiedzieć co jest w Islandii albo Holandii - nasza nauczycielka mówiła nie uczcie sie o państwach swiata . przyłóżcie się do wiadomosci o Polsce no i było tylko ze województwa czyli banalnie prosta część .. Ogólnie w skali od 0 do 10 dała bym 8,5 . Pozdrawiam *;

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.