Facebook Google+ Twitter

Egzamin gimnazjalny 2012. Wskaż najłatwiejsze pytania!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-04-25 16:51

Wybieramy najłatwiejsze pytania tegorocznego egzaminu gimnazjalnego. Napisz Twój typ w komentarzu pod tekstem. Niech Centralna Komisja Egzaminacyjna się wstydzi, że Was nie doceniła!

 / Fot. PAP/Darek DelmanowiczTegoroczny egzamin gimnazjalny powoli dobiega końca. Centralna Komisja Egzaminacyjna wykazała się kreatywnością? A może "poszła po najmniejszej linii oporu"? Pytań, na które odpowiedź była żenująco prosta na pewno nie brakowało. W związku z tym mamy dla Was propozycję.

Wpisujcie w komentarzach pod tym tekstem najbardziej banalne zagadnienia, które znalazły się w arkuszach. Wasze propozycje będziemy na bieżąco dopisywali do tego materiału. Może dzięki temu zawstydzimy Centralną Komisję Egzaminacyjną i zmotywujemy osoby układające pytania do większego wysiłku w następnych latach ;)

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

Koja
  • Koja
  • 26.04.2012 14:32

Bez przesady. Te zadania nie były banalne. Na tych całych 'banałach'przejedzie się najwięcej osób. Tak sądzę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
daniel
  • daniel
  • 26.04.2012 14:08

najprostsze dla mnie było to z tym jedzeniem
kto co zamawia
i z tymi napisami gdzie je można spotkać

Komentarz został ukrytyrozwiń
xxx
  • xxx
  • 26.04.2012 13:05

Nie przesadzajcie. Były pytania proste, ale były też trudne. Egzamin ten był przeciętnych. A wiele osób w 'banalnych zad' zrobiło błąd. Ja jestem takim dowodem i egzamin nie poszedł mi tak jakbym chciała.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ola
  • ola
  • 26.04.2012 12:00

Daniel one były łatwiutkie ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
paUla
  • paUla
  • 26.04.2012 06:54

Myślę, że gimnazjalistom łatwe, banalne pytania zupełnie nie przeszkadzają- wręcz przeciwnie- to jest na ich korzyść. Jeżeli pytania mogą byś proste, zrozumiałe dla przeciętnego ucznia, to jaki cel ma "zawstydzanie CKE"?? Nie wydaje mi się, żeby gimnazjaliści woleli głowić się nad pytaniami 'z kosmosu'. Wielu z nich dzięki banalnym pytaniom na egzaminie zdobędzie więcej punktów niż gdyby pytania były trudniejsze. Więc o co cały ambaras? Czy wolelibyście mieć trudniejsze pytania? Albo czy chcecie, żeby w przyszłym roku były megatrudne? No nie wiem...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Michał Nalepa
  • Michał Nalepa
  • 26.04.2012 01:07

Naprawdę były łatwe zadania- nie przesadzajmy!! Trochę logiki i znajomość paru wzorów i spokojnie 85% z tego testu można by było mieć:P :P

Komentarz został ukrytyrozwiń
dar
  • dar
  • 25.04.2012 22:49

nima gupih pytań... i jusz... :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marcin M
  • Marcin M
  • 25.04.2012 20:54

Chcecie zawstydzić Komisję? ha, ha . Uważajcie bo TurboDymoMan może zawstydzić Was a on jest w tym najlepszy !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Danuta
  • Danuta
  • 25.04.2012 20:52

Do Pani Ireny Moll: właśnie:"po linii najmniejszego oporu". Brawo za spostrzegawczość.