Facebook Google+ Twitter

Egzamin na prawko z ukrytą kamerą

Warszawscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podczas egzaminu na prawo jazdy posługiwał się... profesjonalnym zestawem szpiegowskim.

W trakcie egzaminu teoretycznego na komputerach pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego zwrócili uwagę na dziwnie zachowującego się 18-latka. Jak informuje Komenda Stołeczna Policji, egzaminatorzy przypuszczali, że młody człowiek próbuje w nielegalny sposób pomóc sobie w zdaniu testu – ma przy sobie sprzęt do transmisji obrazu i dźwięku. O swoich podejrzeniach natychmiast powiadomili policję.

Funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą KSP znaleźli przy mężczyźnie ukryty w płóciennym pasie zestaw, a w nim m.in. baterie, kamery video, nadajnik, pętlę indukcyjną oraz specjalne, miniaturowe słuchawki.

Okazuje się, że ujawniona sprawa nie jest pierwszą tego typu w Warszawie. Już wcześniej pojawiały się informacje o osobach, które za tysiąc złotych oferowały szpiegowskie gadżety i pomoc w zdaniu egzaminu. Niestety, dotychczas nie udawało się nikogo zatrzymać na gorącym uczynku. Zdaniem policjantów sprawa ma charakter rozwojowy i niewykluczone są kolejne zatrzymania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.