Facebook Google+ Twitter

Egzamin na prawo jazdy

W województwie Śląskim, aby zdać egzamin na prawo jazdy trzeba mieć dużo czasu, cierpliwości oraz pieniędzy.

Dla osób, ktore zdają egzamin za pierwszym razem problem oczekiwania na swoje "podejście" nie stanowi większego zmartwienia. Gorzej, gdy już komuś powinie się noga-musi czekać na nowy termin bardzo długo.

Oto przykład:
Gdy nie zdamy pierwszego egzaminu, dostaniemy termin najwcześniej za dwa miesiące. Jeżeli powinie nam się noga drugi raz, to czekamy kolejne dwa miesiące. I tak dojdziemy do sześciu miesięcy, kiedy musimy zdawać ponownie egzamin teoretyczny. W taki sposób, musimy płacić za kolejne egzaminy i przy okazji dodatkowe jazdy szkoleniowe.

W ciagu sześciu miesięcy, jeżeli dopisze nam szczęście, uda nam się podchodzić do egzaminu trzy razy. Gdyby było więcej ośrodków WORD na naszym terenie, termin oczekiwania byłby krótszy. Możnaby wtedy zdawać częściej. Było to możliwe jeszcze w ubiegłym roku. Do kwietnia 2009 był otwarty WORD w Gliwicach, lecz niestety został zamknięty i zaczęły się kolejki, jeszcze większe niż były. Nic dziwnego, w takiej aglomeracji jak nasza, zamykać ośrodek w takim punkcie jak Gliwice-jest to dla mnie niezrozumiałe.

Oczywiście mamy do dyspozycji Tychy, Katowice, Rybnik, lecz we wszystkich tych ośrodkach, mamy wolne terminy dopiero na koniec listopada lub początek grudnia. Na przykład: w Opolu można zdawać już za półtora tygodnia. Jednak nie każdy może jechać do Opola i zdawać w mieście, którego się nie zna. Mogą ryzykować Ci, którzy jeżdżą dobrze, dla tych nieco słabszych, to kolejna przeszkoda nie do pokonania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.