Facebook Google+ Twitter

Egzamin uczniów z Głowna unieważniony! Dyrektorka straci pracę

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-05-23 15:08

125 uczniów z Głowna napisze jeszcze raz testy gimnazjalne, a dyrektorka placówki zostanie zwolniona. Wszystko przez niedopełnienie obowiązków związanych ze składem komisji egzaminacyjnej.

Egzamin uczniów z Głowna unieważniony! Dyrektorka straci pracę / Fot. Patryk PopławskiWyznaczona przez dyrektorkę komisja egzaminacyjna została powołana w nieprawidłowym składzie. Chodzi o to, że w zespołach znaleźli się nauczyciele przedmiotów, z których właśnie był pisany test - co jest niezgodne z wytycznymi Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej.

"Jesteśmy zdruzgotani informacją z OKE i postawą pani dyrektor. Najgorsze jest to, że młodzież i rodzice są narażeni na kolejny stres" - mówi dla RMF24.pl Grzegorz Janeczek, burmistrz miasta. Uczniowie powtórzą test 4, 5 i 6 czerwca.

Zobacz też: Zmiany w programach nauczania spowodują zwolnienia nauczycieli

Danuta Zakrzewska, dyrektor łódzkiej OKE, zaznaczyła, że zebrane przez nią informacje przekazała do Urzędu Miasta, któremu podlega placówka edukacyjna. O losach dyrektorki gimnazjum zadecyduje kuratorium oświaty i burmistrz, który, jak sam mówił, zadba o to, aby pełniąca od trzynastu lat swoją funkcję dyrektorka szkoły straciła pracę.

Niestety, jak widać i w tym roku nie obeszło się bez zakłóceń. Oczywiście, w przypadku tegorocznych testów gimnazjalnych jest to jedyny taki przypadek, ale zdarzyły się problemy podczas matury, gdzie uczennica za pomocą przenośnego urządzenia prosiła internautów o rozwiązanie zadań.

Więcej na ten temat tutaj: Oszustwo na maturze. Policja szuka maturzysty...

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

MW
  • MW
  • 23.05.2012 22:26

"Trochę" bez sensu. Błąd, jak błąd, ale nie udowodniono, że nauczyciel pomagał... a w RP chyba jest się niewinnym, do czasu udowodnienia winy.
Dlaczego więc cierpią mają uczniowie? Może pójdziemy dalej? Historyk tez zdawał maturę z matematyki, matematyk może zaś pamiętać, że Danusia była córka Juranda!!
Idąc za tokiem myslenia OKE mozna wylądowac w wariatkowie; WSZĘDZIE SPISKI!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 23.05.2012 20:58

Dzięki za uwagę!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 23.05.2012 20:58

ok, poprawione. Tutaj w ogóle nie powinno być nic z "zawodówką" : D Pomieszały mi się poprzednio pisane przeze mnie materiały.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Autor pisze "gdzie uczennica zawodówki za pomocą przenośnego urządzenia prosiła internautów o rozwiązanie zadań". Z tego co wiem, to w zawodówkach nie pisze się matur...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.