Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16058 miejsce

Egzaminator obrażał i doradzał brać leki uspokajające

  • Źródło: Dziennik Łódzki
  • Data dodania: 2009-05-27 09:43

Patrycja Witkowska z Łodzi do końca życia nie zapomni, jak zdawała na prawo jazdy. Egzaminator doprowadził ją do łez, bo ubliżał jej, krytykował styl jazdy, nie zaliczył egzaminu, a na koniec zapisał na karcie leki uspokajające - takie, po których nie można prowadzić.

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. PAP- To było straszne. Ten człowiek od początku mi dokuczał i ubliżał. Rozpłakałam się i ze zdenerwowania wjechałam w krawężnik. Kiedy na koniec cynicznie wpisał mi w kartę egzaminacyjną, że powinnam zażywać persen i labofarm, to "nie będę się tak denerwować", nie wytrzymałam. Stwierdziłam, że muszę coś zrobić, żeby ten pan już nigdy nie potraktował żadnego kursanta tak jak mnie. Wiedziałam, że wszystko się nagrało. Dlatego złożyłam skargę - opowiada pani Patrycja.

Wczoraj Urząd Marszałkowski uznał, że gdyby nie chamskie zachowanie mężczyzny, kursantka zdałaby. Nakazał, by WORD nieodpłatnie powtórzył kobiecie egzamin. Egzaminator, który doprowadził kursantkę do płaczu, nie czuje się winny

Szef łódzkiego WORD Zbigniew Skowroński na wideo obejrzał przebieg egzaminu: - Zachowanie egzaminatora było poniżej krytyki. Zdegradowałem go z funkcji egzaminatora nadzorującego na zwykłego egzaminatora. Nie zwolniłem go tylko dlatego, że do tej pory cieszył się dobrą opinią. Cały czas obserwuję jego pracę. Jeśli jeszcze raz zdarzy mu się podobny incydent, zostanie zwolniony - tłumaczy Skowroński.

Więcej przeczytasz na stronach Polskatimes.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Skąd ja znam takie zachowanie egzaminatora?...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 27.05.2009 12:08

A moze egzaminator chcial sprawdzic jak zdajaca radzi sobie w sytuacjach stresowych?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.