Facebook Google+ Twitter

Egzekucja przy płocie

Siedziałam wpatrzona w tłum przechodzących ludzi. Nie wiem jak ich określić - gapiów, kupujących, a może Panów.

Dzieci moje, skupione koło siebie, były radosne i szczęśliwe. Beztrosko rozrabiały, zupełnie jakby nie zdawały sobie sprawy z powagi sytuacji. Niepokoił mnie ten zgiełk i tłum widzów. Ja już wtedy czułam, że jest coś nie tak, pomimo iż On jest obok mnie. Przewijali się coraz nowi ludzie. Było już chyba popołudnie. W pewnej chwili zorientowałam się, że nie ma Go przy mnie, a przecież nic nie mówił gdzie idzie.

Z początku nie zmartwiło mnie to, nawet nie wzbudziło żadnego niepokoju. Czas mijał, a On nie przychodził. Rozglądałam się za nim niespokojnie. Ludzi było coraz mniej. W końcu już nikt nie podchodził. Słońce szykowało się do snu. W tym zmierzchu trudno mi było go wypatrywać. Byłam już bardzo głodna i zmęczona. Naszły mnie wspomnienia.

Zawsze radośnie i entuzjastycznie witałam Go, gdy wracał z pracy. To były najszczęśliwsze chwile. Właściwie dopiero wtedy dla mnie świat zaczynał istnieć. Te wspólne spacery w pogodne i mroźne dni. Uwielbiałam gdy był przy mnie.

Nie przyszedł. Siedziałam przywiązana do płotu a w pudełku były moje szczeniaki. Nawet nie mogłam ich nakarmić, bo smycz była za krótka. Była już noc, gdy na opustoszałe targowisko zwierząt przyszli po mnie ze schroniska dla psów. Zawieźli mnie tam. To było okropne. Najpierw zabrali mi moje dzieci, potem wsadzili mnie do kojca z sześcioma innymi psami. Wyłam z tęsknoty za moim dziećmi i moim ukochanym Panem… ale On nigdy nie przyszedł. Nie miał warunków na sukę ze szczeniakami.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 07.11.2010 14:54

Jakie to smutne...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z biednego, suczego punktu widzenia...tak to wygląda i ścisnęłaś mnie Urszulo za serce jak mało kto.
W rewanżu podrzucam Ci to: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wzruszające:(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.