Facebook Google+ Twitter

Egzystencjalna gra w Bielsku

  • C S
  • Data dodania: 2009-02-04 12:45

Kto z nas nie marzy o karierze aktorskiej? Albo chociaż krótkim epizodzie w filmie czy reklamie? Szczęście uśmiechnęło się do kilkunastu młodych, początkujących aktorów!

Przygoda z aktorstwem rozpoczęła w dniu 25 maja 2008 roku, kiedy to "Stowarzyszenie Forum Edukacyjne" wraz z reżyserem całego przedsięwzięcia Pawłem Przybylskim - współpracownikiem TVP, zorganizowało casting do filmu pt. "Egzystencjalna Gra".

Ciekawostką jest, iż opowiadanie na podstawie którego został opracowany scenariusz to dzieło dwójki młodych ludzi. Wraz z początkiem lipca rozpoczęły się zdjęcia do filmu. Akcja filmu toczyć będzie się w szpitalu, pizzerii, domu głównego bohatera i wielu innych miejscach... Kluczową rolę w obrazie odegrała gmina Łodygowice - to właśnie w niej nakręcono wiele scen. W głównej roli obsadzony został uczeń II klasy Zespołu Szkół Drzewnych i Leśnych w Żywcu - Kamil Suchonek. Wciela się on w rolę Kacpra, zwariowanego chłopaka inaczej postrzegającego świat i ludzi wokoło. Zaczyna brać narkotyki, a nawet popełnia samobójstwo... ale czy mu się to uda? Na szczęście są wokół niego dobrzy ludzi, prawdziwy przyjaciele i rodzina... ale czy nie jest za późno? Tego dowiecie się przychodząc na premierę, która odbędzie się już na wiosnę 2009 roku! Serdecznie zapraszamy!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.