Facebook Google+ Twitter

Ekipa "Idy" przygotowuje się do gali rozdania Oscarów. Nie wiadomo, czy Trzebuchowska i Kulesza zostaną wpuszczone na salę (wideo)

Miejsca na widowni w Teatrze Dolby są zapewnione jedynie dla tych, którzy są nominowani, czyli dla reżysera i operatora. Nie wiadomo więc, czy Agata Trzebuchowska i Agata Kulesza zostaną wpuszczone na salę.

 / Fot. x-news/screenCzy dwie nominacje do Oscara dla filmu "Ida" zamienią się w złote statuetki dowiemy się w nocy z 22 na 23 lutego. Na uroczystą galę wybierają się: reżyser Paweł Pawlikowski, Łukasz Żal (jeden z autorów zdjęć), Agata Trzebuchowska (filmowa Ida), Agata Kulesza (filmowa Wanda Gruz) oraz trójka producentów filmu.

Trzebuchowska została zapytana przez dziennikarza TVP, czy jako członkini ekipy filmu "Ida" zamierza wybrać się na galę oscarową. Okazuje się, że miejsca na widowni są zapewnione jedynie dla tych, którzy są nominowani, czyli dla reżysera i operatora. Nie wiadomo, czy reszta zespołu zostanie wpuszczona na salę.

Zobacz także: Jesteś ciekawy jak powstawała "Ida"? Wystawę prezentującą powstanie filmu można oglądać w Muzeum Kinematografii w Łodziźródło:TVP/x-news

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.