Facebook Google+ Twitter

EkoPrzedsiębiorstwa. Darmowe szkolenia dla mieszkańców Małopolski

Mieszkasz w Małopolsce i pracujesz w branży turystycznej? Weź udział w bezpłatnych szkoleniach organizowanych w ramach akcji "EkoPrzedsiębiorstwa". Zgłoszenia składać można tylko do 31 grudnia!

 / Fot. RJ1979/WikiCommonsJak skutecznie i efektywnie zarządzać przedsiębiorstwem w branży turystycznej? Jak obniżyć koszty i zwiększyć konkurencyjność przedsiębiorstwa poprzez nowoczesne rozwiązania? Jak wykorzystać potencjał gospodarczy i społeczny województwa małopolskiego do rozwoju przedsiębiorstwa branży turystycznej?

Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź, biorąc udział w szkoleniach organizowanych przez myślenickie Centrum Języków Obcych i Edukacji Poliglotus. "EkoPrzedsiębiorstwa" finansowane są w całości przez Europejski Fundusz Społeczny.

Szkolenia skierowane są do pracowników branży turystycznej lub osób prowadzących własną działalność na terenie województwa małopolskiego. Jak czytamy na stronie internetowej przedsięwzięcia, celem projektu jest podniesienie kwalifikacji zawodowych uczestników.

W trakcie zajęć obliczonych na ponad 190 godzin, przedsiębiorcy będą mogli poszerzyć wiedzę m.in. z zakresu zwiększenia efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach. Szkolenia obejmą też takie tematy jak turystyka kulturowa i przyrodnicza oraz - coraz popularniejsza - ekoturystyka.

Niestety ilość miejsc jest ograniczona. W dwóch turach szkoleń weźmie udział ogółem 80 osób. Zgłoszenia składać można tylko do 31 grudnia, więc nie pozostało zbyt wiele czasu. Szczegółowe informacje oraz dokumenty rekrutacyjne dostępne są na stronie www.eko-przedsiebiorstwa.poliglotus.com.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Panie Andrzeju, oczywiście, że żadna firma nie będzie dopłacała do szkolenia. To zadanie zleca jej Unia Europejska - w tym wypadku Europejski Fundusz Społeczny - i Unia za to płaci.

Co do celu projektu, zapoznałem się ze szczegółami i np. doradztwo w zakresie zwiększenia efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach brzmi całkiem zachęcająco, bo jeśli się prowadzi średnie lub nawet małe, domowe przedsiębiorstwo, można zaoszczędzić dużo pieniędzy, że o ratowaniu ekologii (w co sam zresztą do końca nie wierzę) nie wspomnę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.