Facebook Google+ Twitter

Ekshumacja ciała Gosiewskiego. Rosjanie nie zrobili podstawowych badań?

"Rosjanie działali tak, jakby byli pewni, że nikt nie będzie otwierał trumien i tego nie wykryje. Można tu mówić o tym, że doszło do zbezczeszczenia zwłok" - mówi jedna z dobrze poinformowanych w sprawie ekshumacji zwłok Przemysława Gosiewskiego.

Według polskich biegłych Rosjanie mieli dopuścić się zbezczeszczenie zwłok byłego posła PiS. Twierdzą, że zrobili kilka nacięć i upozorowali badania: "Poza wykonaniem rutynowych cięć nie ma śladów przeprowadzania badań, jakie robi się podczas standardowej sekcji. A bez tego nie sposób określić, jaka była przyczyna śmierci ofiary" - mówi jeden z nich.

Z rosyjskich dokumentów sekcji zwłok wynika, że Gosiewski miał 180 cm wzrostu i nie miał żadnych szczególnych znaków. W rzeczywistości był o 20 cm niższy i miał zdeformowane kości, ponieważ w dzieciństwie przeszedł chorobę Heinego-Medina.

Ekshumacja odbyła się 19 marca.

Znajdź nas też na Google+
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

zdrowy
  • zdrowy
  • 13.04.2012 21:42

Jak zginął ?Ze strachu .A strachu nie można zmierzyć .Strach ma 180 cm. i 160cm .Więcej spokoju i szacunku .Nikt kto nie był na pokładzie tego samolotu nie wie jak było .A zmarłych wspominać na cmentarzach a nie na ulicach . Krakowskie Przedmieście to nie mur pod Kremlem żeby świeczki palić .No ale cóż . 20% Polaków ma jeszcze w genach "Liberum Veto " Tylko Polski żal .

Komentarz został ukrytyrozwiń
edwin
  • edwin
  • 22.03.2012 17:05

Pytanie : to kto udawał Gosiewskiego ? A kogo udawał On Edgar Gosiewski ?I co ? Koniecznie trzeba "odgrzebać" pozostałych i po szczegółowej inwentaryzacji,-spopielić dla spokoju wszystkich. W przeciwnym razie ta koszmarna zabawa będzie trwała w nieskończoność. Litości dla normalnych rodzin ofiar !

Komentarz został ukrytyrozwiń
tak będzie!
  • tak będzie!
  • 22.03.2012 16:27

Wyjaśnienie katastrofy smoleńskiej ,kończy żywot polityczny PO i wielu polityków z nią związanych. To będzie śmierć polityczna!

Komentarz został ukrytyrozwiń
bezstronny
  • bezstronny
  • 22.03.2012 12:22

@Radosław Kowalski.podaje "mówi jedna z dobrze poinformowanych w sprawie ekshumacji zwłok Przemysława Gosiewskiego. " .TĄ OSOBĘ !!Nie insynuuj i nie podjudzaj!!
Zgaduje kto to był -ta dobrze poinformowana osobą :Gosiewska ta druga żona , Macierewicz , Radosław kowalski , Kaczyński, Brudziński, Burzyński, Hofman , Błaszczak , Kurski,,,,,.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wstrząśnięty
  • wstrząśnięty
  • 22.03.2012 11:37

Rosjanie kłamali i nadal kłamią , a rząd i marszałek Kopacz uwiarygadniają swymi wypowiedziami kłamstwa ,Rosjan. Gdzie my żyjemy?,w jakim kraju!?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.