Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6247 miejsce

Ekskluzywny Sylwester - co proponują najlepsze warszawskie hotele

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-12-30 17:43

Jeśli chcecie się bawić na najwyższym poziomie, wybierzcie imprezę sylwestrową w jednym z kilkunastu najlepszych hoteli w Warszawie. Każdy może znaleźć coś dla siebie, pod warunkiem, że pozwoli mu na to zasobność portfela.

Cezary P. Hotel Bristol w Warszawie / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Hotel_Bristol_w_Warszawie.JPGNajbardziej Polski Bal przygotował hotel Jan III Sobieski. Dobrą zabawę według organizatorów ma zapewnić niepowtarzalny klimat polskich prywatek z lat 60 i 70-tych. Do tańca będzie grał zespół Cover Band wykonujący tego wieczora tylko polskie evergreeny z tamtego okresu. Żeby nie zmęczyć gości występy zespołu uzupełni DJ z 20-minutowymi wiązankami współczesnych przebojów. Jak w tamtych latach bywało na balu nie zabraknie wodzireja. Dodatkową atrakcją ma być loteria z możliwością wygrania weekendowych pobytów w hotelach w Polsce i Europie. Po wprowadzeniu zakazu palenia w lokalach ciekawostką jest przygotowanie dla gości miejsca na "dymka" w chilloutowej atmosferze baru, gdzie będą prowadzone pokazy barmańskie. Hotel może przyjąć nawet 480 gości. Koszt imprezy wraz z noclegiem: 850zł/os.

Szeroką ofertę przygotował dla swoich gości hotel Le Meridien Bristol. Goście pożegnają tutaj stary i powitają Nowy Rok w restauracjach: Malinowa, Marconi i Barze Kolumnowym. Podniebienie zaproszonych kusić będą dania zaserwowane przez szefa kuchni - Michała Tkaczyka. O godz. 21:00 zespół 36,6 zaprosi wszystkich do tańca rozpoczynając w ten sposób tegoroczny bal, a DJ Andrzej Piotrowski sprawi, że ostatnia noc tego roku będzie niezapomnianym przeżyciem. Jedną z niespodzianek ma być wielka loteria noworoczna, z mnóstwem nagród. Koszt imprezy: 1050 zł/os.

Podobnie wieczór sylwestrowy będzie wyglądał w warszawskim hotelu Sheraton. Do tańca zaprosi gości zespół D’Lux oraz DJ-e. Menu wykreował szef kuchni Artur Grajber, a zawiera ono specjały dalekiego Orientu oraz kuchni śródziemnomorskiej. Wybrane napoje wliczone są w cenę zaproszenia. Goście będą mogli delektować się wspaniałymi egzotycznymi drinkami i koktajlami, a o północy wzniosą toast kieliszkiem prawdziwego francuskiego szampana. rodem z Szampanii. Tuż po dwunastej będzie czekać na nich pierwsza noworoczna niespodzianka - Wielka Loteria z mnóstwem prezentów i nagród. Koszt imprezy: 750 zł/os.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.