Facebook Google+ Twitter

Eksperci, czyli śmiech na sali

Jolanta Szczypińska i Sandra Lewandowska - ekspertami od obrony przed bronią jądrową?

Oto znów, miłościwie nam panujący, szykują blamaż pierwszej kategorii. Gdyby nie chodziło o tarczę antyrakietową, to sytuacja, którą poniżej chcę przedstawić, mogłaby być primaaprilisowym żartem, nie najlepszym zresztą. Sęk w tym, że żartem, niestety, nie jest. Oto bowiem strona amerykańska występuję z inicjatywą zaproszenia do siebie reprezentantów klubów poselskich, aby na własne oczy przekonali się czym jest tarcza. Amerykańskim sojusznikom odmówić nie wypada ,zwłaszcza wasalem ich będąc ,więc trzeba czym prędzej wytypować kogoś do wykonania tej zaszczytnej misji.

Dwie dogorywające politycznie partie : Samoobrona i PIS, znajdują więc ekspertów od tarczy antyrakietowej. Czy kogoś z Biura Bezpieczeństwa Narodowego? Nie! Czy jest to ktoś z Komisji Obrony Narodowej - też nie! A może wśród typowanych do wizyty w Stanach Zjednoczonych jest ekspert w dziedzinie wojskowości? Niestety, nie!. Idealnymi kandydatami ,a raczej kandydatkami są panie : Sandra Lewandowska i Jolanta Szczypińska. Pierwsza zapałała miłością do tańca, druga, z zawodu jest pielęgniarką ,więc, rzecz jasna, obie spełniają wszystkie kryteria ekspertów do spraw obrony przed bronią jądrową.

Dlaczego właśnie te dwie posłanki dostąpią tego zaszczytu, nie wie nikt, nawet pozostali parlamentarzyści.
Można dojść do konkluzji, że stygnący PiS, pospołu z Samoobroną, pragną w swych ostatnich podrygach zapaść w pamięć jako,wesoła załoga na karuzeli, która kręcąc się coraz szybciej, wyrzuca co rusz kolejnych pasażerów z krzesełek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Przyzwyczailismy sie już do tego, że dziennikarze robią nam wode z mózgu, zawsze to jednak przykro, zkiedy to samo robi kolega z forum. Jak słusznie zauważył gajowymarucha, zaproszono przedstawicieli zasiadających w sejmie partii, te partie swoich przedstawicieli wybrały i oni reprezentują TYLKO te partie i nikogo więcej, Mariuszu. Jeżeli nie jesteś członkiem PiS’u lub Samoobrony to nie musisz się wstydzić za panie Szczypińską lub Lewandowską. Dodam jeszcze, że to niewinne słowo „ekspert” w tym kontekście stanowi ogromne nadużycie, ponieważ to konkretne zaproszenie nie dotyczyło żadnych ekspertow tylko właśnie „zwykłych” ludzi, którzy będą poznawać rolę i znaczenie tarczy dla zwykłych obywateli a pózniej będą urabiać zwykła opinie publiczną czyli „Typowe działanie lobbingowe”, że znów zacytuję święte słowa gajowymaruchy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Oto bowiem strona amerykańska występuję z inicjatywą zaproszenia do siebie reprezentantów klubów poselskich...."
To przecież zaproszenie dla PARLAMENTARZYSTÓW a nie ekspertów wojskowych. Typowe działanie lobbingowe. Wycieczka za amerykańskie pieniądze.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.08.2007 07:04

Nie do wiary...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.