Facebook Google+ Twitter

Ekspert Macierewicza wyrzucony z uczelni w USA? "To moje prywatne sprawy"

Jak podał dziś Polsat News, University of Maryland zwolnił z pracy prof. Kazimierza Nowaczyka, jednego z członków zespołu Macierewicza.

Przyczyną zwolnienia, jak nieoficjalnie podaje stacja, ma być redukcja etatów, ale amerykańska uczelnia odmówiła komentarza w tej sprawie.

Prof. Kazimierz Nowaczyk poproszony o komentarz zaznaczył, że to jego prywatne sprawy i dodał „Nie potwierdzam ani nie zaprzeczam”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Profesor Lakowicz , szef Nowaczyka powiedział dość . Ich konflikt datuje się od maja tego roku kiedy to Macierewicz zawitał do w USA .
Nowaczyk usilnie prosił o spotkanie Macierewicz - Lakowicz aby uwiarygodnić jego wizytę w USA.
Lakowicz nie życzył sobie aby jego nazwisko było kojarzone z komisją Macierewicza . Nowaczyk dostał od swojego szefa konkretne wytyczne. Nie dotrzymał słowa - wyleciał .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zastanawiało mnie juź od dłuższego czasu, jak to możliwe, aby etatowi pracownicy uczelni lub instytutów badawczych w USA mieli aż tak nieograniczony czas i dostęp do środków i laboratoriów tychże, w celu przeprowadzania pseudobadań nad wypadkiem lotniczym, który opinię publiczną w USA obchodzi tyle, co sprzedaż oscypka w Kanadzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Daje do myślenia. Jeżeli przyczyną zwolnienia profesora jest jego zaangażowanie się w zespole Macierewicza, to mamy jasny sygnał, że z naszą polską farsą mocnym akcentem dotarliśmy za ocean.
Czy Polacy zawsze muszą pajacować ??? Nawet w obliczu tragedii ???

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.