Facebook Google+ Twitter

Eksplodował ukraiński helikopter. Jest nagranie

Przed kilkoma dniami eksplodował ukraiński śmigłowiec na lotnisku w Kramatorsku. Prawdopodobnie eksplozję spowodował strzał z granatnika ze strony separatystów. Dziś nad ranem powtórzyła się strzelanina z użyciem granatników.

 / Fot. Zrzut ekranu / http://ukrainian.voanews.com/media/video/1901337.htmlDo czego to doszło? W rejonie lotniska w Kramatorsku uzbrojeni separatyści ostrzelali z granatników ukraińskich funkcjonariuszy prowadzących w tym miejscu operację antyterrorystyczną - podał serwis ukrinform.ua. Ofiar na szczęście nie było. Grupa "Informacyjny Opór" doniosła, że separatyści wzmocnili swoje punkty kontrolne, na których wyposażeniu pojawiły się granatniki.

Przed trzema dniami kamery dziennikarzy "Głosu Ameryki" uchwyciły eksplozję ukraińskiego śmigłowca wojskowego na lotnisku w Kramatorsku. Świadkowie nie zauważyli w pobliżu śmigłowca żadnych ludzi. Władze w Kijowie poinformowały, że wybuch spowodował strzał snajpera. Później RIA "Novosti" potwierdziły, że wybuch nastąpił w wyniku ostrzału bojowników separatystów.
Film z eksplozji śmigłowca zamieszczono na stronie serwisu voanews.com.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.