Facebook Google+ Twitter

Eksplozja trendów w Bonarce

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-03-11 08:47

Już w najbliższy weekend w Bonarce pod dowództwem Małgorzaty Kożuchowskiej i Marcina Tyszki rozpocznie się wiosenna ofensywa trendów.

Na wybiegu zaprezentowany zostanie nie tylko potężny arsenał nowych kolekcji, ale i wystrzałowe stylizacje z XIX-wiecznego Podgórza.
Bonarka City Center zdążyła już przyzwyczaić swoich klientów do zaskakujących pomysłów na pokazy mody. Tak będzie i tym razem, gdyż gościom centrum handlowego dane będzie obejrzeć wszystkie najnowsze trendy obowiązujące w sezonie wiosna/lato 2014 oraz specjalny, premierowy pokaz XIX-wiecznej mody podgórskiej. Takiej samej, jaką ponad sto lat temu zobaczyć można było na ulicach na prawym brzegu Wisły. Będzie to pierwsza taka prezentacja w Małopolsce, a złożą się na nią stroje cywilne oraz wojskowe.
Ale niespodzianek będzie więcej. Prowadzącą przez oba dni będzie Małgorzata Kożuchowska, która przed kilkoma dniami poinformowała, że trzeci rok z rzędu będzie ambasadorką Bonarki. W sobotę gwieździe towarzyszyć będzie Olivier Janiak, a w niedzielę – uwaga! – Marcin Tyszka. Znany modowy fotograf kojarzony do tej pory z rewelacyjnymi zdjęciami oraz sędziowaniem w „Top Model” wyjątkowo dla klientów Bonarki zgodził się wcielić w nietypową dla siebie rolę gospodarza pokazu mody.
Jeszcze bardziej zaskakujące są – z powodu swej ilości oraz wysokości - oferowane na sobotę i niedzielę atrakcyjne rabaty zakupowe. Promocje jak zawsze będą dostępne w Rabatomatach.
Przegląd trendów rozpocznie się w sobotę i w niedzielę o 13.00 i potrwa do 19.00. Część historyczna zostanie pokazana w sobotę o 14.00 oraz o 16.00.
Konwencja „wybuchowego” pokazu mody nie jest przypadkowa. Inspiracją do jej powstania była wielka eksplozja prochowni w Woli Duchackiej z 1909 roku. Jej siła była tak wielka, że przejeżdżający niedaleko pociąg wzbił się na chwilę w powietrze. Tym samym pokaz mody stanowi część szerokiego kalendarza działań inspirowanych Podgórzem, jakie Bonarka zamierza wdrażać w tym roku. Pierwszym z nich było uruchomienie konkursu grantowego na najciekawsze inicjatywy kulturalno-edukacyjne, a kolejnymi będą m.in. cotygodniowe warsztaty dla dzieci nawiązujące do najciekawszych podgórskich historii.
(Przemysław Zieliński)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.