Facebook Google+ Twitter

Eksplozja w Warszawie

W jednym z warszawskich mieszkań przy Alejach Jerozolimskich doszło do wybuchu. Eksplozja miała miejsce o godzinie 10. Doszło do niej na ostatnim piętrze jednej z kamienic. Trzy osoby zostały ranne.

Dwiema rannymi osobami są policjanci, którzy interweniowali podczas kłótni rodzinnej. Jeden z nich został ogłuszony podczas wybuchu, drugi odniósł rany twarzy. Obrażenia nie są poważne.

Trzecią ranną osobą jest 31-letni mężczyzna. Jak poinformowała policja, przybył on do mieszkania by zobaczyć się ze swoją dziewczyną, wówczas doszło do kłótni między nim a matką dziewczyny. Kobieta wezwała Policję. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, doszło do eksplozji. Sprawca awantury został zatrzymany przez policję.

Jak doniósł tvp.info, warszawska policja zamknęła odcinek Alej Jerozolimskich. Ruch wstrzymany został między ulicami Kruczą a Marszałkowską. Trzy osoby zostały ranne.

Policja przeprowadza właśnie czynności śledcze w mieszkaniu. Wybuch spowodowany został przez ładunek wybuchowy, skonstruowany metodą chałupniczą z potasu i nafty. Pirotechnicy sprawdzają informacje o kolejnym ładunku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

jasio 1be
  • jasio 1be
  • 02.11.2010 11:16

A kto tam mieszkał?Członek PiS-u?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.