Facebook Google+ Twitter

Eksplozje w Rzymie. Bomby wybuchły w ambasadach Szwajcarii i Chile

Współautorzy: Katarzyna Olczak

W szwajcarskiej ambasadzie w Rzymie i w ambasadzie Chile wybuchły tajemnicze paczki. Dwie osoby zostały ranne, jeden mężczyzna z ciężkimi obrażeniami kończyn górnych trafił do szpitala.

Ambasada Szwajcarii w Rzymie / Fot. Guido Montani/EPAW szwajcarskiej ambasadzie w Rzymie i w ambasadzie Chile wybuchły tajemnicze paczki. Dwie osoby zostały ranne, jeden mężczyzna z ciężkimi obrażeniami kończyn górnych trafił do szpitala. Włoski minister spraw zagranicznych potwierdza te informacje.

Al-Kaida zapowiadała, że okres Bożego Narodzenia będzie obfitował w ataki terrorystyczne w całej Europie. Bomby mogą więc być częścią "świątecznej ofensywy bombowej" organizacji.

21 grudnia na stacji Rebibbia w rzymskim metrze znaleziono ładunek wybuchowy. Bomba była dość prymitywna, saperom udało się ją rozbroić.

Czytaj też: Rzym. Ładunek wybuchowy w metrze

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Jan III Sobieski
  • Jan III Sobieski
  • 23.12.2010 20:45

Jeśli To AL KAIDA to trzeba szykować ODSIECZ jak POD WIEDNIEM!! BROŃCIE KRZYŻA na FLADZE Niepodległej Szwajcarii! EurokoMatolstwo już dało się zastraszyć i zasiedlić. Ciekawe kiedy Europa się obudzi i zauważy że nie jest już Europą tylko zgrają IMIGRANTÓW i ich Wartości. KATARZYNO ładna z Ciebie Reporterka ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.