Facebook Google+ Twitter

Eksportowy sukces Track Tec.

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-10-29 15:38

Grupa Track Tec dostarczy rozjazdy na potrzeby budowy kolei miejskiej w Ottawie (Kanada).

W ramach zlecenia spółka przyjmie na siebie również organizację logistyki aż na miejsce zabudowy, w systemie Just-in-Time. Jest to największe zamówienie eksportowe Track Tec i kolejny już kontrakt spółki na rynku kanadyjskim.

Zlecenie dla Track Tec dotyczy dostawy 60 rozjazdów na potrzeby Light Rail Transit (LRT) – lekkiego transportu naziemnego. Rozjazdy na tzw. „Confederation Line” będą montowane na podkładach strunobetonowych, drewnianych i na nawierzchni niekonwencjonalnej. Zamówienie będzie realizowane od grudnia br. do połowy 2016 r.

– „W ubiegłym roku informowaliśmy o tym, że udało nam się zaznaczyć swoją obecność na kanadyjskim rynku i że jest to krok milowy w rozwoju Grupy Track Tec. Potwierdza to kolejne zlecenie, które jest jednocześnie największym naszym eksportowym sukcesem.” – powiedział Jarosław Pawluk, Prezes Grupy Track Tec.

Pierwsze zamówienie na rynek kanadyjski, zostało pozyskane przez Track Tec w ubiegłym roku i dotyczyło dostaw 40 rozjazdów na potrzeby rozbudowy metra w Vancouver. Z uwagi na harmonogram prac budowlanych na Evergreen Line, realizacja projektu ruszyła na początku bieżącego roku. Do lutego 2015 r., transportem kontenerowym, zostanie zrealizowanych łącznie 9 dostaw. W ramach zlecenia do Kanady trafią połączenia torów oraz kompletne rozjazdy z ruchomym i stałym dziobem krzyżownicy, dedykowane zarówno nawierzchni podsypkowej, jak również sztywnej nawierzchni bezpodsypkowej.
(Agnieszka Malina)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.