Facebook Google+ Twitter

Ekspozycja nietypowych manekinów na placu Zamkowym w Warszawie

W dniach 17 - 22 września na placu Zamkowym w Warszawie odbędzie się jedyna w swoim rodzaju ekspozycja manekinów zdobionych przez znane osoby m.in. Edwarda Lutczyna, Agatę Bogacką, Grażynę Wolszczak i Cezarego Harasimowicza.

17 września Plac Zamkowy opanują nietypowe manekiny / Fot. http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://en.wikipedia.org/wiki/commons:Main_Page&ei=s4WQTIvdKszJswbzu_m1AQ&sa=X&oi=translate&ct=resul Manekiny o niepowtarzalnych imionach, a ponadto naturalnej wielkości, różnej płci, stojące, siedzące, pomarańczowe lub po prostu szare pojawią się w weekend na Placu. Każdy z nich będzie obrazował opinię Polaków na temat odpowiedzialności i ważnych decyzji finansowych w życiu.

Wystawa pod hasłem "Naga prawda o ubezpieczeniach" zorganizowana jest przez ING Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie. Stanowi część ogólnopolskiej akcji edukacyjno - charytatywnej. Jej celem jest przede wszystkim edukacja społeczeństwa w zakresie odpowiedzialnych postaw w życiu codziennym, a szczególnie w kwestiach finansowych.

Podczas spotkania na placu manekiny zdobione będą przez gości specjalnych - znanych artystów i aktorów m.in. Edwarda Lutczyna, Agatę Bogacką, Grażynę Wolszczak i Cezarego Harasimowicza. Ich dzieła następnie zaprezentowane zostaną na wystawie w Muzeum Narodowym w Warszawie, a 25 listopada licytowane podczas aukcji charytatywnej. Dochód z ich sprzedaży zasili działalność Fundacji Psychoonkologii "Ogród Nadziei", która od 2004 r. działa na rzecz osób chorych na nowotwory oraz ich bliskich. Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.

źródło: ingzycie.pl


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.