Ekstraklasa: Bez bramek w starciu Podbeskidzia z Lechem

Podbeskidzie Bielsko - Biała zremisowało przed własną publicznością z Lechem Poznań 0:0. Przez większość spotkania, dość niespodziewanie przeważali gospodarze. Lechici dominować zaczęli dopiero w końcówce meczu. Ostatecznie jednak bramki nie padły i obie drużyny podzieliły się punktami.

/ Fot. PAP/Andrzej GrygielPremierowa odsłona gry nie przyniosła kibicom obu drużyn zbyt wielu emocji. Najlepszą sytuację bramkową w 42. min stworzyli sobie piłkarze Podbeskidzie. Dobre podanie od Dancika otrzymał Demjan, który urwał się obrońcom Lecha, ale strzelił niecelnie.

Po przerwie okazji bramkowych było już więcej. Najpierw w 57. min Ziajka wszedł z piłką w pole karne i zamiast strzelać z ostrego kąta, piłkarz gospodarzy podał do Cohena. Obrońcy Lecha zażegnali jednak niebezpieczeństwo, wybijając futbolówkę. Kilka sekund później Cohenowi udało się już oddać strzał z 16 metrów. Jednak tym razem Burić pewnie złapał piłkę.

W 87. min to drużyna "Kolejorza" powinna strzelić gola. Dośrodkowywał Bułgar Tonew, a strzelał Serb Stilić. Piłka minimalnie minęła słupek bramki Zajaca. W ostatnich minutach, obie drużyny starały się zdobyć zwycięską bramkę. Jednak mimo aktywności obu stron, wynik nie uległ już zmianie i drużyny musiały zadowolić się remisem.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.