Facebook Google+ Twitter

Ekstraklasa: Niemiec trenerem Polonii?

Głównym kandydatem do poprowadzenia drużyny Polonii Warszawa jest, jak ustalił Futbol News, Niemiec, Werner Lorant. -Do podpisania umowy ma dojść 3 listopada, we wtorek - zdradza wiceprezes klubu Piotr Ciszewski.

 / Fot. herb klubuWerner Lorant w swoim kraju jest postrzegany jako jeden z najostrzejszych i najbardziej wymagających trenerów. W każdym meczu wymaga stuprocentowego zaangażowania swojego zespołu.

Jest porywczy, żywiołowy i ma charakter, który często objawia się w trakcie spotkania. Przez to dosyć często jest karany. Prowadził takie kluby jak: TSV 1860 Monachium czy Fenerbahce Stambuł. Ostatnio był trenerem DAC 1904 Dunajska Streda. Teraz ma zastąpić Dusana Radolsky'ego w Polonii.

W poniedziałek pracę stracił właśnie Słowak. Czarne Koszule pod jego kierunkiem nie potrafiły przerwać fatalnej passy zespołu. Po ostatniej porażce w Białymstoku z miejscową Jagiellonią drużyna z Warszawy spadła na 13. miejsce w ligowej tabeli. Co ciekawe, w tym roku z posadą trenera klubu ze stolicy żegnali się kolejno: Jacek Zieliński, Bogusław Kaczmarek, Jacek Grembocki
i od początku listopada Duszan Radolsky.

Źródło:tvn24

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.