Facebook Google+ Twitter

Ekstraliga żużlowa w TVP do 2012 roku!

Zarząd TVP SA podjął decyzję o przedłużeniu dwuletniej umowy na transmisje meczów Speedway Ekstraligi o kolejne trzy lata, do końca sezonu 2012 - poinformowała Telewizja Polska.

"Żużel w TVP zaliczamy do tzw. sportów Premium, które cieszą się największym zainteresowaniem i uznaniem kibiców. Oni wspierają nasze decyzje programowe głosując telewizyjnymi pilotami w każde niedzielne popołudnie i wieczór, gdy transmitujemy zawody żużlowe. Wszyscy są tutaj wygrani. Zarówno czarny sport, telewizja i oczywiście najwierniejsi w Polsce kibice" - powiedział dyrektor TVP Sport, Robert Korzeniowski.

Spotkania CenterNet Mobile Speedway Ekstraligi pokazywane w TVP Sport gromadzą średnio prawie 200 tysięcy widzów, a mecze prezentowane w niedzielę między 18.00 i 20.00 w TVP Sport i oddziałach terenowych ponad 500 tysięcy.

Przypomnijmy, że przed dwoma laty żużel w wydaniu ligowym pokazywała telewizja Polsat Sport, jednak ze względu na brak obiektywizmu jak i lekceważenie w paru sytuacjach widzów, władze Głównej Komisji Spotu Żużlowego zdecydowały się wybrać ofertę TVP. Był to chyba bardzo dobry wybór, gdyż Telewizja Polska bardzo profesjonalnie podchodzi do transmisji żużlowych, pojawia się także więcej czarnego sportu w serwisach sportowych przez co ten ekscytujący sport jest propagowany na całą Polskę.

sport.tvp.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.