Facebook Google+ Twitter

El. LE: Lech vs. Club Brugge

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-08-08 21:19

W szwajcarskim Nyonie odbyło się losowanie IV rundy kwalifikacji piłkarskiej Ligi Europy UEFA. Nasz jedyny przedstawiciel w tych pierwszych rozgrywkach, Lech Poznań, zmierzy się z belgijskim klubem Club Brugges.

http://www.uefa.com/competitions/uefacup/news/kind=1/newsid=870211.html / Fot. brosLech był losowany jako ekipa nierozstawiona i był w gorszej sytuacji niż ekipy rozstawione. Losowanie jest raczej udane dla poznańskiej ekipy ponieważ mogła ona trafić na angielski Fulham, hiszpański Villarreal, izraelski Happoel czy turecki Galatasary. Club Brugge jest w zasięgu "Kolejorza" a awans do kolejnej rundy rozgrywek jest jak najbardziej realny, pod warunkiem, że zagramy z Belgami oba mecze tak jak pierwszy z norweskim Fredrikstadt.

Pierwszy mecz odbędzie się 20 sierpnia br. we Wronkach, natomiast rewanż rozegrany zostanie 27 sierpnia br. w belgijskiej Brugii.

Zestaw par:

Lech Poznań (Polska) - Club Bruges (Belgia)
PAOK Saloniki (Grecja) - SC Heerenveen (Holandia)
Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) - Hedarts of Midlothian (Szkocja)
Werder Brema (Niemcy) - FK Aktobe (Kazachstan)
Everton FC (Anglia) - Sigma Ołomuniec (Czechy)
BATE Borysów (Białoruś) - Litex Łowecz (Bułgaria)
NAC Breda (Holandia) - Villarreal FC (Hiszpania)
Fulham FC (Anglia) - Amkar Pierm (Rosja)
Galatasaray Stambuł (Turcja) - Levadia Tallin (Estonia)
FK Teplice (Czechy) - Hapoel Tel-Awiw (Izrael)
Metalurg Donieck (Ukraina) - Austria Wiedeń (Austria)
Twente Enschede (Holandia) - FK Karabach (Azerbejdżan)
AS Roma (Włochy) - MFK Koszyce (Słowacja)
Dynamo Moskwa (Rosja) - CSKA Sofia (Bułgaria)
Racing Genk (Belgia) - OSC Lille (Francja)
PSV Eindhoven (Holandia) - Bnei Yehuda Tel-Awiw (Izrael)
Lazio Rzym (Włochy) - IF Elfsborg (Szwecja)
Trabzonspor (Turcja) - Toulouse FC (Francja)
Partizan Belgrad (Serbia) - MSK Zilina (Słowacja)
FK Baku (Azerbejdżan) - FC Basel (Szwajcaria)
Ajax Amsterdam (Holandia) - Slovan Bratysława (Słowacja)
Szachtar Donieck (Ukraina) - Sivasspor (Turcja)
Broendby Kopenhaga (Dania) - Hertha Berlin (Niemcy)
Athletic Bilbao (Hiszpania) - Tromsoe IL (Norwegia)
FK Sarajevo (Bośnia i Hercegowina) - CFR Cluj (Rumunia)
Rapid Wiedeń (Austria) - Aston Villa (Anglia)
Steaua Bukareszt (Rumunia) - Saint Patrick's Athletic (Irlandia)
Sparta Praga (Czechy) - NK Maribor (Słowenia)
Zenit Sankt Petersburg (Rosja) - Nacional Madeira (Portugalia)
Genoa FC (Włochy) - Odense BK (Dania)
Dinamo Bukareszt (Rumunia) - Slovan Liberec (Słowacja)
EA Guingamp (Francja) - Hamburger SV (Niemca)
FC Sion (Szwajcaria) - Fenerbahce Stambuł (Turcja)
Sturm Graz (Austria) - Metalist Charków (Ukraina)
Slavia Praga (Czechy) - Crvena Zvezda Belgrad (Serbia)
Benfica Lizbona (Portugalia) - Worskla Połtawa (Ukraina)
SC Vaslui (Rumunia) - AEK Ateny (Grecja)
Stabaek IF (Norwegia) - Valencia CF (Hiszpania)

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Najważniejsze że mecz będzie w TV - pokaże go otwarty Polsat:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.