Facebook Google+ Twitter

El. MŚ 2010. Majewski odesłał tylko Grosickiego, Peszko zostaje

Dzisiejsza prasa informowała o wyjeździe dwóch piłkarzy ze zgrupowania. Selekcjoner naszej kadry odesłał po meczu z Czechami tylko Kamila Grosickiego. Sławomirowi Peszce urodziła się córka, jednak zostaje z drużyną.

Poniedziałkowy "Przegląd Sportowy" zacytował Stefana Majewskiego, który poinformował o zwolnieniu zawodnika. - Zwolniłem piłkarza Lecha Poznań, bo jego żona czeka na rozwiązanie, a pojawiły się jakieś komplikacje. Jeśli sprawa okaże się poważna, to Sławek nie wróci do nas przed meczem ze Słowacją - wyjaśniał na łamach gazety trener Stefan Majewski.

Orange Sport poinformowała, że zawodnikowi Lecha w niedzielę o 14.30 urodziła się córeczka, Wiktoria. Jednak nie zamierza opuścić zgrupowania, trenuje dalej z reprezentacją.

Selekcjoner natomiast wysłał "Grosika" na mecz naszej młodzieżówki z Holandią w Kielcach. Kadra U-21 Andrzeja Zamilskiego rozgrywa kluczowe spotkanie we wtorek w walce o awans do Mistrzostw Europy. Teraz kiedy drużyna seniorska gra ze Słowacją o pietruszkę, młody Grosicki bardziej przyda się trenerowi Zamilskiemu, na którego prośbę został ściągnięty "Grosik".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.