Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4251 miejsce

Ela Wiejaczka Dziennikarzem Obywatelskim 2011 Roku!

W Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbyła się gala finałowa konkursu Dziennikarz Obywatelski 2011 r. Głosami kapituły główną nagrodę zdobyła Ela Wiejaczka. Podczas gali prowadzonej przez Magdalenę Chudzikiewicz nagrody z rąk Marka Kondrata odebrali też zwycięzcy głosowania SMS.

 / Fot. Bartek Syta/PolskapresseTradycyjnie już w pierwszej części gali wręczono nagrody dla zwycięzców głosowania SMS. W tym roku przyznaliśmy nagrody w ośmiu kategoriach: wydarzenie, sport, kultura, technologia, styl życia, publicystyka, zdjęcie roku i junior media.

W kategorii wydarzenie zwyciężył Eryk Kozieł, autor tekstu "Polak uratował tonącego Irlandczyka". Nagrodę laureatowi wręczyli Marek Kondrat i Agaton Koziński. Drugie miejsce zdobył Dariusz Marek Gierej, autor materiału pt. "Łamią bariery". Trzecią nagrodę zdobył Czesław Orliński za artykuł "IV Szczekociński Festiwal Kultury Żydowskiej".

W kategorii sport zwyciężyła Kaja Głomb, za tekst pt. "Veto". Autorka odebrała nagrodę z rąk Henryka Sytnera. Drugie miejsce zajął Piotr Bąk, który przeprowadził wywiad z Bogdanem Serwińskim. Na trzecim miejscu uplasował się Mariusz Michalski - autor "Niezbędnika kibica Justyny Kowalczyk.

Zwycięzcą głosowania SMS w kategorii kultura został Zygmunt Meller - autor tekstu "Jesus Christ Superstar & Gdynia. Nagrodę wręczyła Maria Seweryn. Drugą lokatę zdobyła Ewa Alicja Slomska, która napisała artykuł "Karol Chum o sobie i nie tylko". Na trzecim miejscu znalazł się Adam Sęczkowski z tekstem "Irena Jarocka: "Lubię śpiewać moją duszą".

W kategorii technologia zwyciężył Łukasz Wojtyła, który jest autorem tekstu "Facebook z Google szpiegują? NK także?". Nagrodę wręczył Robert Hałacz. Na drugim miejscu znalazła się Barbara Romer-Kukulska, autorka tekstu "Górnictwo węglowe - quo vadis". Trzecie miejsce zdobył Mariusz Bańkowski za materiał Białostocka Karta Miejska - mała rzecz, a cieszy? Nie wszystkich.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (27):

Sortuj komentarze:

Jaś Stańczyk
  • Jaś Stańczyk
  • 02.06.2012 09:03

Ewa Slomska nie napisała artykułu tylko przeprowadziła /wywiad sie przeprowadza lub udziela/wywiad"Karol Chum o sobie i nie tylko" niby mały błąd a śmieszy w ustach czy piórze współorganizatora konkursu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Serdecznie gratuluję laureatom i jednocześnie proszę - nie psujmy im radości docinkami:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję pani Eli i wszystkim laureatom.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani ELU serdecznie gratulację.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję docenionym i nagrodzonym! Serdecznie pozdrawiam znajomych! :) Żałuję, że nie mogłam przybyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Andrzej Chorążewicz - proszę zerknąć w profil Eli: link . Ela jest Autorką naszego serwisu, ale w konkursie mogli wziąć udział również autorzy z innych miejsc w sieci. Kapituła nie oceniała ponadto liczby materiałów, ale ich jakość - w tym przypadku bezapelacyjnie nagroda jest w pełni zasłużona.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję i życzę dalszej intensywnej pracy dziennikarskiej.
Oczywiście gratulacje dla wszystkich nagrodzonych...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję :-) Nadal nie mogę uwierzyć :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję laureatom !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.