Facebook Google+ Twitter

Elbląg. Marsz Życia z bębnami kibiców Olimpii - fotorelacja

Około sześciuset osób 27 maja wzięło udział w Marszu Życia ulicami Elbląga. Organizatorem był Wydział Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Elbląskiej.

1 z 5 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Marsz  życia rozpoczął się przed kościołem redemptorystów Matki Bożej Królowej Polski. Te bębny zwykle służą kibicom Olimpii Elbląg. Fot. Grażyna Wosińska
Marsz życia rozpoczął się przed kościołem redemptorystów Matki Bożej Królowej Polski. Te bębny zwykle służą kibicom Olimpii Elbląg.
Fot. Grażyna Wosińska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

"Marsz Życia był manifestem za ochroną życia od poczęcia do naturalnej śmierci oraz podziękowaniem za beatyfikację Jana Pawła" to cytat z podpisu pod zdjęciem. Więc jest krótko i na temat po co ten marsz. O czym rozmawia ta pani przez komórkę to jej prywatna sprawa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I co?

Ale o co chodzi? Po co ten marsz? Umarł jakiś kibic? Zamykają klub? Zamiast organów będą teraz bębny w kościołach? Dlaczego ten facet z kamerą kręci transparent z dzieckiem? To jego? Z kim rozmawia ta Pani -przez komórkę? Z Watykanem? Dlaczego tam tylu księży? Była jakaś konferencja?
Ludzie - piszcie coś! Jakieś światowe wydarzenia mają miejsce w Elblągu, a człowiek siedzi ciemny jak ta tabaka w rogu...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.