Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6331 miejsce

Elbląski koncert Barbary Figurniak i Mateusza Jarosza [zdjęcia]

Krakowscy artyści Barbara Figurniak i Mateusz Jarosz zaprezentowali młodzieży I Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu niezwykły spektakl poetycko-muzyczny w barwach narodowych - "Pieśni do słów Krzysztofa Kamila Baczyńskiego".

1 z 21 Następne zdjęcie
Zdjęcie: W gabinecie dyrektorskim od lewej na pierwszym planie: Zofia Ostrówka, Barbara Figurniak, Mateusz Jarosz, Ewa Skorupa, Marzena Bielecka. Fot. Adrianna Adamek-Świechowska
W gabinecie dyrektorskim od lewej na pierwszym planie: Zofia Ostrówka, Barbara Figurniak, Mateusz Jarosz, Ewa Skorupa, Marzena Bielecka. Fot. Adrianna Adamek-Świechowska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Wspaniała impreza w pięknej oprawie i do tego świetnie udokumentowana.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję, cieszę się, że relacja spełnia oczekiwania. Jestem pewna, że wielu wrażeń nie uda się wyrazić, jak zawsze, gdy się ma do czynienia z perfekcyjnym i bogatym przekazem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To musiał być niezapomniany koncert i przeżycia ogromne dla słuchających. Jestem pełen uznania dla Adrianny za organizację tego przedsięwzięcia. Wrażenie robią też wnętrza szkoły.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Basiu, Mateuszu, dziękuję, że znaleźliście czas na przyjazd do odległego od Krakowa zakątka, by podzielić się swoją niezwykłą pasją, co - można sądzić - będzie z pewnością w różny sposób w przyszłości owocować.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adrianno, bardzo dziękujemy za ogromny wkład pracy w napisanie wspaniałego artykułu i stworzenie galerii z naszego występu. Długo będziemy wspominać serdeczność z jaką zostaliśmy przyjęci w Waszej Szkole. Pozdrawiamy z Krakowa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.