Facebook Google+ Twitter

Eldo zagra na koncercie w Krakowie

Słynny polski raper, członek nieistniejącego już zespołu Grammatik zawita w najbliższą sobotę do Krakowa. Ma zagrać koncert promujący wydany w 2008 r. krążek "Nie pytaj mnie o nią".

plakat reklamujący imprezę. / Fot. Piotr JaguśWraz z nim do Krakowa zawita El da Sensei, który wraz z polską grupą Returners (Dj Chwiał i Little) zaprezentuje najnowszy projektu Global Takeover 2: Nu World (premiera w maju).

Zapowiada się naprawdę wspaniały koncert. Doświadczony amerykański MC, twórca obecnego hymnu graficiarzy Wrong Side of Da Tracks(projekt Artifacts) stanie na tej samej scenie z jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd czarnych rytmów. Funkowe ciepło muzyki Returnes połączone z zimnym minimalizmem bitów albumu "Nie pytaj mnie o nią" może wyjść naprawdę fantastycznie.

Pomimo różnic w stylu, w niedzielny wieczór obu wykonawców połączy siła gatunku muzyki. Siła hip-hopu. Nikt nie będzie pamiętał, że gdy El Da Sensei nagrywał w swoje krążki to Eldo dopiero rozpoczynał przygodę z break- dancem i ani myślał cokolwiek śpiewać. Do 2010 r. nagrał jednak 4 solowe, świetnie dopracowane albumy. W swych tekstach był zawsze szczery aż do bólu, nie pozostawiał suchej nitki na tym co w obecnej rzeczywistości go denerwuje. Obecnie jest jednym z najlepiej sprzedających się artystów, nielicznych z grona hip-hopowej rodziny, który nie zmienił swego stylu. "Nie pytaj mnie o nią" to zbiór ironicznych tekstów o tym co nas otacza. Eldo nie jest nauczycielem życia, nie doradza słuchaczowi jak ma postępować. Zwyczajnie opisuje to co widzi.

Koncert odbędzie się w Krakowie w Forcie Kleparz przy ulicy Kamiennej 2-4 (wejście na imprezę od strony parkingu strzeżonego od alei Trzech Wieszczów).

Bilety dostępne w internetowej przedsprzedaży, skate- shopach na terenie Krakowa oraz w klubie. Cena w przedsprzedaży - 30 zł, w dniu koncertu (jeśli pozostaną wejściówki) - 39 zł.

Wejście na koncert od 16. roku życia. Impreza rozpoczyna się o godzinie 20.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.