Facebook Google+ Twitter

Electronic Festival - polska edycja!

To edycja, jaka do tej pory nie ujrzała jeszcze światła dziennego! Na dwóch scenach pojawią się polscy artyści, którzy zadbają o to, by publika nie spędziła tego wieczoru biernie przy barze!

Electronic Festival - Polish Arts to edycja, jaka do tej pory nie ujrzała jeszcze światła dziennego! Na dwóch scenach pojawią się polscy artyści, którzy zadbają o to, by publika nie spędziła tego wieczoru biernie przy barze!

Gorące, naoliwione, wysportowane ciała, tona piasku na parkiecie, hucznie obchodzone zakończenie wakacji? – to nie Forty Kleparz! Tylko tutaj w mrocznych klimatach gościć będziemy DJ’i oraz najbardziej wyszukane sety!

Na pierwszej scenie gościć bedzie: techno, new techno, minimal, hardtechno
Druga scena to: drum'n'bass, dubstep.

Na zakończenie wakacji krakowski klub Forty Kleparz przygotował wyśmienitą, jedyną w swoim rodzaju imprezę! Electronic Festival – Polish Artists to pierwsza edycja tego wyjątkowego festiwalu, która na dwóch scenach gościć będzie tylko i wyłącznie polskich DJ’i.

Nie wiesz jak godnie pożegnać się z urlopem/ wakacjami? Zanurz się w chłodnej przestrzeni Kleparza, poczuj serwowane beaty i baw się z nami do białego rana! Techno, new techno, minimal, hardtechno oraz drum'n'bass, dubstep to jedynie mała zapowiedź uczty dla ucha.... jaka serwują nam Forty Kleparz tej nocy!

Na dwóch scenach zaprezentuję się tacy artyści jak; Siasia, Hellboy, Cream, Arthur Crag, Mass Miguello, Freejay, Deas, Oxide, Novicki, Mar, Pawel Makowski, Igour, Impolite, Green Eye.

Bilety na to wydarzenie tylko 10 zł

Forty Kleparz
ul. Kamienn 2 i 4
30-001 Kraków

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.