Facebook Google+ Twitter

Elektromont S.A. wykona prace w C.H. „Łopuszańska” w Warszawie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-03-05 15:59

Elektromont S.A., spółka elektroinstalacyjna notowana na rynku New Connect, otrzymała od firmy Budner S.A. zamówienie na wykonanie robót elektrycznych i teletechnicznych w warszawskim Centrum Handlowym „Łopuszańska”.

Wartość kontraktu to blisko 3 mln złotych.

„Według zamówienia prace przy ul. Łopuszańskiej rozpoczniemy zaraz po uzyskaniu zgody inwestora, planujemy, że nastąpi to w ciągu najbliższych dni. Roboty zakończymy w drugiej połowie czerwca tego roku. W zakresie naszych prac jest m.in. dostawa, montaż i uruchomienie rozdzielnic głównych niskiego napięcia, generatorów i instalacji sterowania oraz zasilania. Dostarczymy i zamontujemy także trasy kablowe elektryczne i główne tory słaboprądowe, wykonamy podstawowe i awaryjne oświetlenie obiektu. Bardzo cieszy nas umowa z Budnerem, dzięki niej wracamy po kilku latach przerwy na rynek warszawski. Ponadto warto dodać, że jest to nasz następny kontrakt z partnerem, którego pozyskaliśmy w ubiegłym roku. Ten kontrakt znacznie powiększy nasz tegoroczny portfel zamówień a to pozwala nam patrzeć w przyszłość z dużym optymizmem.” - powiedział Marek Błażków, prezes Elektromont S.A.

Elektromont po IV kwartałach 2014 roku może pochwalić się przychodami na poziomie blisko 34 mln. złotych i zyskiem netto w wysokości 570 tys. złotych.

Elektromont S.A. aktywnie rozszerza swoją ofertę. W ostatnim czasie rozwinął m.in. segment usług związanych z energią odnawialną. Spółka oferuje teraz m.in. doradztwo w zakresie efektywności energetycznej a także kompleksowo projektuje, buduje i wdraża instalacje związanie z wykorzystaniem energii słonecznej i energetyki wiatrowej. Pracuje także nad rozwojem w obszarach rynku energetycznego, automatyki przemysłowej i robotyki.

*****
Elektromont to jedna z dziesięciu największych polskich firm elektroinstalacyjnych, zajmujących się m.in. projektowaniem, montażem oraz serwisowaniem instalacji elektrycznych średniego i niskiego napięcia, instalacji teletechnicznych i sieci telekomunikacyjnych. Kompleksowo realizuje instalacje elektrotechniczne w obiektach przemysłowych oraz obiektach użyteczności publicznej, współpracując m.in. z Grupą Skanska, Strabagiem, Erbudem, Echo Investment i innymi liderami branży budowlanej. Od maja 2009 roku akcje Elektromont S.A. notowane są na giełdowym rynku NewConnect.

(Łukasz Grzelec)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.