Facebook Google+ Twitter

Elektroniczne rytmy na Festiwalu Transvizualia w Gdyni

Gdynia po raz kolejny wpadnie w trans. Szósta edycja festiwalu Transvizualia rozpoczyna się już dziś i potrawa do 7 października.

Festiwal Mayday, http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Mayday_2009_dortmund_halle_1-1.jpg&filetimestamp=20100920140043, Licencja- Creative Commons 3.0 / Fot. Arne MuselerWydarzenie na polskiej scenie techno - Transvizualia zapoczątkowano w 2007 r., a idea oparta była na łączeniu wielu sztuk - muzyki, filmu, video artu, działań wystawienniczych. Festiwal nie ma odgórnie przyjętej struktury, a organizatorzy co roku modyfikują poszczególne moduły. Tegoroczna edycja odbędzie się od 3 do 7 października.

Fani muzyki elektronicznej będą mieli okazję doświadczyć wrażeń muzycznych i audio-wizualnych na plaży Śródmieście oraz gdyńskim Dworcu PKP.
Początkowo koncert miał odbyć się w pomieszczeniach Zabytkowego Banku Polskiego (m.in. skarbcu i sali obsługi klienta). Jednak z uwagi na bezpieczeństwo i ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy zdecydowali o zmianie miejsca lokalizacji koncertu. Pierwszego dnia festiwalu wstęp będzie wolny. 5 i 6 października bilet dwudniowy będzie kosztował 50 zł, natomiast jednodniowy 30 zł.

Koncert otwarcia odbędzie się na Dworcu PKP Gdynia Główna. Tam wystąpią Michał Mierzwa i Piotr Bejnar. Połączą dźwięki natury z elektronicznym transem. Po nich premierę własnego materiału przedstawią Stefan Wesołowski & Pusscykrew. Duet wystąpi na scenie po raz pierwszy, będzie to ich premierowy live act i rozwinięcie projektu Graphical Landscapes.

Publiczność z całą pewnością dostrzeże w ich twórczości pasję dotyczącą
zjawisk występujących w przyrodzie. Wystąpią również artyści od lat cieszący się uznaniem w świecie muzyki elektronicznej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.