Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20262 miejsce

Elektroniczny, darmowy prawnik?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-10-20 08:46

Wielogodzinne przeszukiwanie niezliczonej ilości stron w Internecie w poszukiwaniu wzoru pisma, które idealnie pasowałby do naszej sytuacji – brzmi znajomo? Z pomocą przychodzi nowy, darmowy startup episma.

Episma to serwis tworzony przez profesjonalistów w dziedzinie prawa zajmujący się przygotowywaniem pism „szytych na miarę” (dopasowanych do indywidualnych potrzeb) na podstawie informacji przesłanych przez użytkownika.
Projekt stworzony został w celu udzielania fachowej pomocy prawnej w zakresie przygotowywania różnego rodzaju pism jak np. pozew o rozwód, czy też wniosek o stwierdzenie nabycia spadku.

– W naszym kraju pomoc prawnika dalej postrzegana jest jako elitarna – mówi Jarosław Boroński, pomysłodawca całego przedsięwzięcia. Często jest ona poza zasięgiem z powodu nadmiernych kosztów, co skutecznie uniemożliwia dochodzenie swoich praw. Tę lukę zdecydowanie wypełnia nasz serwis. Nie trzeba martwić się nadmiernymi kosztami związanymi ze zleceniem pisma lokalnemu prawnikowi, a dobrze przygotowany dokument przez nasz serwis powoduje oszczędność pieniędzy.

Wystarczy tylko się zarejestrować, opisać problem za pomocą dostępnego formularza, opcjonalnie załączyć wybrane dokumenty i wysłać zgłoszenie. Gdy tylko zespół fachowców stworzy dokument poinformuje o tym drogą elektroniczną. Podkreślić również należy, iż o czasie realizacji decyduje kolejność zgłoszeń.

Jak podkreśla twórca programu episma są już dostępne. Serwis powstał zaledwie tydzień temu, a już może szczycić się gronem zadowolonych użytkowników.
(Jarosław Boroński)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.