Facebook Google+ Twitter

Elektroniczny nabór do poznańskich żłobków już aktywny

Od dziś po raz pierwszy została uruchomiona elektroniczna rekrutacja do publicznych żłobków. System "Żłobki 2011" umożliwi rodzicom zapoznanie się z ofertami wybranych placówek. Będzie można monitorować wolne miejsca lub wynik naboru.

 / Fot. Fot. Asia KrólikiewiczSystem elektronicznej rekrutacji do poznańskich przedszkoli i szkół aktywny jest już od kilku lat. W tym roku miasto również pomyślało o udogodnieniach dla rodziców najmłodszych poznaniaków.

Elektroniczny nabór to bardzo uproszczona procedura zapisu dziecka do wybranej placówki. Rodzic nie musi odwiedzać wielu żłobków i tym samym zwiedzać całego miasta w celu złożenia formularza rekrutacyjnego. W systemie bowiem ma możliwość wyboru trzech preferowanych placówek.

Wydrukowany i podpisany formularz należy dostarczyć do żłobka pierwszej preferencji. Pracownik placówki wprowadzi wniosek do systemu, a rodzic wraz z otrzymanym potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia, otrzyma również nazwę użytkownika oraz hasło dostępu do systemu. Umożliwia to bieżące monitorowanie list wolnych miejsc oraz wyników naboru.

System elektronicznej rekrutacji jest łatwy w obsłudze. Bezpieczeństwo danych zapewnione jest na wysokim poziomie.

O skuteczności oraz zaletach elektronicznego naboru świadczy również fakt, iż dzięki systemowi rozwiązany zostanie problem wielokrotnego zapisu jednego dziecka do wielu żłobków i tym samym zajmowanie miejsca innym dzieciom.

Rekrutacja możliwa pod adresem: https://nabor.pcss.pl/poznan/zlobek/nabor/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.