Facebook Google+ Twitter

Eleni wystąpiła w Rewalu

W poniedziałkowy wieczór, 4 sierpnia 2008 roku, na scenie rewalskiego amfiteatru wystąpiła jedna z najpopularniejszych niegdyś piosenkarek w Polsce – Eleni.

 / Fot. Klaudia SowiakUhonorowana w latach 80. tytułem „Królowej Polskiej Piosenki” gwiazda, występuje z zespołem Prometheus od 1975 roku. Artystka zdobyła ogromną popularność, a jej działalność artystyczna została nagrodzona Victorem. Wielokrotnie wygrywała również plebiscyt „Lata z radiem”.

Mimo złej pogody, na koncert przybyło wielu widzów. Byli to zarówno fani Eleni, jak i ludzie, którzy szukali rozrywki na wczasach. Większość publiczności stanowili dorośli, w przedziale wiekowym 30-60 lat. Zespół starał się, aby występ składał się również z zabawy z widzami. Przed sceną zbierały się grupki ludzi, którzy śpiewali i tańczyli razem z Eleni.

Repertuar koncertu stanowiły zarówno kompozycje zespołu Phrometeus jak i innych wykonawców, np. Anny Jantar. Eleni zaprezentowała swoje największe przeboje: „Ballado, hej!”, „Po słonecznej stronie życia” oraz kilka utworów ze swojej nowej płyty. W trakcie koncertu można było również nabyć album z utworami artystki.

Ludzie byli zachwyceni występem, atmosfera amfiteatru dodawała piosenkom wyjątkowego uroku. - Było to niesamowite przeżycie - opowiada pani Krystyna z Poznania - Eleni ma piękny, lekki głos, który napawa wszystkich optymizmem. Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w tym muzycznym wydarzeniu. Teksty piosenek trafiały do serc słuchaczy, dokładnie tak, jak kilkanaście lat temu, w czasach świetności zespołu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Widocznie tak ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

to ona jeszcze występuje? lol

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję :) Sama wiesz jak to jest z tym czasem, ale jak tylko znajdę chwilkę, to zrobię :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pierwszy tekst! Gratuluję :) Oby tak dalej, pisz jeszcze więcej, gdy tylko będziesz miała chwilkę czasu :)
a może teraz galeria z Rewala ;)chciałabym zobaczyć ;p

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.