Facebook Google+ Twitter

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

"Róbmy swoje"...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak milo ze tzw. trolle milcza. Dziekuje ze poziom wypowiedzi ktory nie dopuscil do troll'owania, czasami sam to lubie.
Autor osiagnal cel, poskromienie troll'a stalo sie faktem.
Zaraz powroca, bez obaw...
Znowu polowanie na trolle ? Mam nadzieje ze pozostaniemy przy wirtualnej wersji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Elżbieto, za trolli uważam osoby które tylko obrażają rozmówców, wrzucają komentarze takie jak PIS-da i rejestrują n-te konto pod kolejnym przypadkowym nickiem. To ile artykułów napisałem, to może Pani łatwo sprawdzić. Też uważam, że wizerunki powinny być ujawnione.
@Anna Kowalska - chyba źle zrozumiała Pani moje intencje. Nie chcę blokować przekonań, tylko chamstwo.
Panie Grzegorzu - to prawda, że w wielu kwestiach się z Panem nie zgadzam, jednak nie był Pan moją inspiracją przy pisaniu tego artykułu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Odkąd mamy rejestrację to dyskusja w 95% przypadków jest zupełnie na poziomie. Może nawet w 98%. W ostatnich dniach widać tu tylko jedną osobę, której komentarze ze względu na formę są kasowane. Ciekawi mnie czy autor pomysłu miał mnie na myśli. :-D.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam, moim zdanie kazdy ma racje. Interesujacym jest ze najczesciej osoby wystepujace pod nickiem (nie mylmy z pseudonimem) sa zaklocajacymi dyskusje "elementami". Byc moze nie sprawdza sie zadawalajaco forma forum dla nickow i osob z "ujawnionym wizerunkiem". Z pewnoscia dyskusja na odpowiednim poziomie moze byc odstraszajaca forma dla osob "niepokornych". Dobrze ze rozmawiamy o kulturze slowa...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sądzę pomysł jest bardzo dobry. Wolność słowa, wyrażanie poglądów - owszem, jak najbardziej, ale tylko to, co nam słucha się z przyjemnością i jest zgodne z naszymi poglądami.
Ja chyba podpadam pod zwierzę "troll"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam pytanie , kogo pan uważa za trolla ?
Czy tych z którymi się pan nie zgadza politycznie ?
Ile czasu jest pan na portalu ?
Ile pan napisał artów ?
Uważam ,że powinny być ujawnione wizerunki wszystkich użytkowników.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Marto chodziło mi o połączenie tych dwóch warunków. Napisanie artykułu nie byłoby wymagane, po miesięcznym okresie od rejestracji. Oczywiście rozumiem Pani tok myślenia, lecz jakieś ograniczenia znacznie poprawiłyby jakość serwisu. Samo moderowanie wymagałoby od osób uprawnionych śledzenia serwisu 24h na dobę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Bartku, napisanie artykułu jako warunek komentowania nie do końca mi się podoba. Mamy tu pana, który artykułów nie pisze, ale komentuje na wysokim poziomie, merytorycznie i zawsze zachowując kulturę osobistą. Przypadki odwrotne też są.
Obawiam się, że nie wymyślono jak dotąd lepszego sposobu na trolla niż ignorowanie. A skrajne przypadki, naruszające regulamin, to pole do popisu dla osób uprawnionych do usuwania komentarzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kazda forma poprawy sytuacji jest mile widziana. Moze ban (najpierw ostrzezenie) za komentarze na tematy nie zwiazane z danym artykulem, to nie ogranicza a jedynie sprowadza na wlasciwa droge...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.