Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25160 miejsce

Elitarny klub dla młodych osób rozpocznie działalność w sierpniu

Powstał pierwszy w Polsce Klub Młodych Dam i Dżentelmenów - SYL&G. W ramach jego działalności, młodzi ludzie będą uczyć się dobrych manier, retoryki i prowadzenia rozmowy, odnalezienia się w każdej sytuacji i startu w dorosłe życie.

 / Fot. Materiały prasowe klubu "Society of Young Ladies&Gentlmen"Dobre maniery i obycie towarzyskie pozwalają z większą swobodą poruszać się w meandrach współczesnego świata oraz odnieść sukces. Dbając o lepszy start w przyszłość dorastających dzieci, warto zachęcić je do wstąpienia do elitarnego, opartego na brytyjskim modelu kształcenia klubu Society of Young Ladies&Gentlemen (SYL&G).

Który z rodziców nie marzy o tym, aby jego dorastający syn czy córka zachowywali i prezentowali się jak absolwenci najlepszych brytyjskich uczelni: Eaton College, czy Oxford University? Dobre maniery, zastosowanie zasad savoir-vivre’u, prowadzenie ciekawej rozmowy, wysokie poczucie własnej wartości i umiejętność odnalezienia się w każdej sytuacji to cechy, które są najbardziej pożądane
u ludzi właśnie wchodzących w dorosłość. To zawsze cenione połączenie ponadczasowej klasyki
i elegancji, jak marka samochodów Rolls-Royce czy perfumy Chanel No. 5. Zdobyte w młodym wieku uniwersalne
umiejętności ułatwiają start w dorosłe życie, pomagają nawiązywać wartościowe kontakty i są powodem rodzicielskiej dumy. Odkrywanie własnego stylu, wyczucia smaku, budowanie wizerunku i świadomych relacji z innymi jest niezwykłym darem dostępnym dla chętnych i nie bojących się wyzwań młodych osób.
Program SYL&G, czyli pierwszego w Polsce Klubu Młodych Dam i Dżentelmenów jest oparty
na sprawdzonych brytyjskich standardach kształcenia z obszary tzw. finishing school. W jego ramach młodzi ludzie w wieku od 15 do 24 lat odbywają zajęcia stacjonarne oraz wyjeżdżają na dwa 6-dniowe warsztaty do pięknego, luksusowego pałacu w Zdunowie, miejscu o ponadczasowej klasie i niezwykłej atmosferze. Podczas warsztatów uczestnicy zdobywają wiedzę z
zakresu autoprezentacji, savoir-vivre’u, rozwoju osobistego, wyznaczania celów i planowania własnego czasu. Dodatkowo, młode damy będą miały okazję nauczyć się układania kompozycji kwiatowych i zatańczyć w prawdziwej sukni balowej. Młodzi dżentelmeni spróbują swoich sił w szermierce lecz także będą towarzyszyć swoim partnerkom w tańcu towarzyskim. Wszyscy będą też mieli okazję sprawdzić się w elitarnych sportach, takich jak golf, jeździectwo czy polo. Ponadto, wedle obowiązującego adeptów brytyjskiego modelu, każdy z nich otrzyma zaprojektowaną specjalnie dla klubowiczów, szytą na miarę, elegancką marynarkę z symbolem SYL&G.
Society of Young Ladies&Gentlemen stawia przed młodymi ludźmi wyzwanie odkrywania własnego potencjału, budowania właściwego wizerunku, wyczucia smaku i świadomych relacji z innymi. Uczestnicy będą też mieli okazję do organizowania akcji dobroczynnych i przekonają się jak wartościowe i budujące jest pomaganie innym. Zachęcam rodziców ambitnych młodych osób
do zapoznania się z programem pierwszego w Polsce Klubu Młodych Dam i Dżentelmenów.
- mówi założycielka klubu, Magdalena P. Wojciechowska, certyfikowany coach ICC Poland.
Zainteresowanych programem czeka rozmowa kwalifikacyjna , potwierdzająca motywację kandydata i gotowość spełnienia
ściśle określonych kryteriów. Twórcami i prowadzącymi zajęcia elitarnego programu są certyfikowani coachowie i najlepsi w Polsce eksperci. Inauguracja Klubu nastąpi
w sierpniu 2012 roku, a swoje uczestnictwo można zgłaszać już teraz na stronie internetowej www.society.edu.pl
www.society.edu.pl

Materiały prasowe przygotowane przez SYL&G,PR Piotr Wrona.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

A może Halinko należałoby napisać: "Przede wszystkim dla elit i "ciała parlamentarnego"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlaczego ten materiał nie został zredagowany? Jakiś motyw musi być. Czyżby "komuś" zależało na złym wychowaniu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powinno byc takich kursów wiecej, i w szkole tez powinny byc wprowadzone :)) Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kasztelanka
  • Kasztelanka
  • 29.07.2012 11:18

Dobry pomysł ,dobrych manier nigdy za wiele.

Przydałoby się nauczyć dobrych manier starych ludków z tego portalu bo przez całe swoje życie nie mieli się gdzie tego nauczyć . Krytykują młodych, a oni są dziś wszechstronnie wykształceni , zawsze dobrze wychowani i umiejący się dobrze zachować.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W otwarciu Olimpiady 2012 uczestniczył sam James Bomd 007 "geschüttert nicht gerüht" :)) za roczkę prowadził Monarchinię Commenwoll, co za maniery :)) Ale to "gość" z dokumentem - pozwoleniem do zabijania! :)) iści angielska klassa ;)) Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo ciekawa inicjatywa... Ale szkoda, że tylko dla elit. Przynajmniej 1/10 częścią tego programu całą młodzież i dzieci szkolne powinno się objąć - w formie obowiązującego programu nauczania... I to NIEZWŁOCZNIE! Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pomysł adresowany do osobników reformowalnych, nie takich jak Troll poniżej, który uprawia tu anonimową łobuzerkę robiąc w serwisie bałagan ..."pies jak się nudzi to jaja sobie liże".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.