Facebook Google+ Twitter

Ellie Goulding zaśpiewa piosenkę do filmu "Spectre"?

Wszystko wskazuje na to, że piosenkę do najnowszej części przygód Jamesa Bonda wykona Ellie Goulding. Czy utwór z filmu "Spectre" powtórzy sukces poprzednich hitów?

 / Fot. By http://www.flickr.com/photos/99092496@N00/ [CC BY 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia CommonsEllie Goulding prawdopodobnie zaśpiewa piosenkę do filmu "Spectre". Brytyjska wokalistka zamieściła na Twitterze wpis: "Live and let die". Zostało to zinterpretowane, jako zapowiedź, że to właśnie ona wykona utwór do nowego Bonda. "Żyj i pozwól umrzeć" to tytuł ósmego filmu o przygodach agenta 007.

Ellie Goulding urodziła się w 1986 r. Do tej pory nagrała dwie płyty: "Lights" z 2010 r. i "Halcyon" z 2012 r. Wokalistka nominowana była do Brit Awards. Zdobyła m.in. statuetkę "BBC Sound of..."

Piosenki do filmów o Bondzie stawały się często hitami. Do historii przeszedł utwór "Live and Let Die" wykonywany przez Paula McCartneya i przerobiony później przez zespół Guns N' Roses. Piosenki do filmów o agencie 007 wykonywali m.in. Nancy Sinatra, Tom Jones, Tina Turner, Adele czy zespół Duran Duran.

Czytaj także: Na co do kina w drugim półroczu? Sprawdź najciekawsze premiery kinowe

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.