Facebook Google+ Twitter

Elton John wystąpi dziś w Łodzi! Koncert w Gdańsku odwołany!

Występ Eltona Johna w Gdańsku, zaplanowany na niedzielę 8 lipca nie dojdzie do skutku! Artysta, 7 lipca w Łodzi, zagra jedyny koncert w Polsce!

Elton John / Fot. mat. organizatoraPolski współorganizator koncertu Eltona Johna w Ergo Arenie, przedstawiciel Stowarzyszenia Muzycznego Forza, napisał w oświadczeniu: "Pośrednik duński zerwał kontrakt bez podania przyczyny. Do chwili obecnej Forza nie uzyskała informacji, co stanowi przyczynę wypowiedzenia przedmiotowego kontraktu, gdyż wszystkie postanowienia kontraktu zostały spełnione przez Stowarzyszenie Muzyczne Forza".

Dzięki porozumieniu z firmą sprzedającą bilety organizatorzy koncertu w Łodzi postanowili wyjść naprzeciw fanom artysty, którzy zakupili bilety na występ w ERGO ARENIE. Praktycznie bezgotówkowo będzie można dokonać wymiany biletów, które zostały zakupione w sklepie internetowym Ticketpro.

- Wystarczy przyjechać z ważnym biletem na koncert w Gdańsku do Łodzi i w specjalnej kasie wymienić wejściówki, by kilka chwil później obejrzeć i posłuchać Eltona Johna w łódzkiej Atlas Arenie. Jako organizator wskażemy miejsca, które są dostępne i w przypadku równowartości biletów dokonamy ich wymiany. Gdyby wolne miejsca na łódzki koncert wiązały się z nieco większym wydatkiem, konieczne będzie jedynie dopłacanie wynikającej z tego różnicy. Z kolei jeśli dostępne bilety na koncert będą tańsze firma sprzedająca bilety będzie zwracać gotówkę – informują organizatorzy.

Osoby, które zakupiły bilety w punktach sprzedaży (między innymi: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN) mogą je zwrócić w miejscu zakupu i tam ewentualnie zakupić bilety na koncert łódzki.

Sobota (7 lipca). Atlas Arena, al. Bandurskiego 7. Początek o godz. 19.30. Bilety: 99, 180, 250, 270, 280, 350, 399, 499, 599 zł

Informacja na podstawie: oświadczenia organizatorów skierowanego do mediów.
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

aleście se wybrali!
  • aleście se wybrali!
  • 06.07.2012 04:29

Bolek mógłby wręczać na Festiwalu Piosenki Radzieckiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Oskar
  • Oskar
  • 05.07.2012 22:21

A jaki policzek dla Wałęsy.Autor "zapomniał" napisać że pan "legenda" miał wręczyć panu artyście medal w czasie koncerty.A tu taki afront.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc^
  • Gerard Stenc^
  • 05.07.2012 21:40

Był kiedyś w Gdańskiej Oliwi.Nudny artysta....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Brukter
  • Brukter
  • 05.07.2012 20:02

Jak znam życie i trójmiejską sitwę PO, to pewnie pewnie domagali się od duńskiego pośrednika łapówki, albo chcieli "kręcić lody" swoim sposobem.Teraz zdziwionych udają.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.