Facebook Google+ Twitter

Elton John wystąpi w Polsce! W Łodzi i Gdańsku

Brytyjski artysta w ramach tegorocznej trasy koncertowej wystąpi w największych miastach świata, niemal na wszystkich kontynentach. 7 lipca br. odwiedzi łódzką Atlas Arenę, a w niedzielę 8 lipca wystąpi w Ergo Arenie.

 / Fot. mat. organizatoraElton John swoje tegoroczne tournee rozpoczął od Ameryki Południowej, koncertując przed swoimi fanami w Peru, Kostaryce, Panamie czy Wenezueli.

"Po wymienionych koncertach piosenkarz wystąpi aż 7 razy w Las Vegas" - mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która wraz z Radiem Złote Przeboje jest organizatorem koncertu Eltona Johna 7 lipca w Atlas Arenie w Łodzi. Po występach w Ameryce Północnej brytyjski piosenkarz wróci na chwilę do Ameryki Południowej, by zagrać trzy koncerty w Meksyku, a następnie przeniesie się z powrotem na północ i występując w USA, zagra pięć koncertów w Las Vegas. W mieście określanym mianem Światowej Stolicy Rozrywki Elton John wystąpi w tym roku w sumie aż 12 razy.

Jednak obie Ameryki to nie wszystkie obszary na mapie świata, które odwiedzi w 2012 roku Elton John. Będzie on również będzie śpiewać w Wielkiej Brytanii (m.in. Newcastle, Birmingham, Chesterfield), Irlandii Północnej (Belfast), Niemczech (m.in. Oberhausen, Ulm), Szkocji (Falkirk), Danii (Augustenborg), Francji (Nimes), by pod koniec roku odwiedzić stolicę Indonezji Dżakartę.
Daty koncertów znaleźć można na oficjalnej stronie Eltona Johna

Bilety na koncert Eltona Johna można kupić za pośrednictwem strony internetowej www.imprezyprestige.com, a także w sieciach Ticketpro, EMPIK, Media Markt i SATURN na terenie całego kraju.

O wizycie i koncertach artysty w Polsce pisaliśmy tutaj

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.