Facebook Google+ Twitter

Elvis Deluxe supportem Vista Chino!

Elvis Deluxe - pionierzy polskiej sceny stoner rockowej już 12 listopada wystąpią przed Vista Chino! Koncert odbędzie się w warszawskiej Proximie.

 / Fot. Materiały prasoweElvis Deluxe powrócili w tym roku w wielkim stylu! Na dziesięciolecie działalności grupy, zafundowali swoim fanom nowy krążek zatytułowany „The Story So Far”. Album ukazał się 8 kwietnia nakładem Metal Mind Productions i okazał się dużym sukcesem. Najnowsze wydawnictwo tej formacji jest trzecią płytą w jej w dorobku, zawiera utwory, które stanowią esencję stylu grupy, ale jednocześnie pokazuje, że polski król stoner rocka ciągle potrafi zaskakiwać nowym, świeżym brzmieniem i oryginalnymi pomysłami. Obok nowych kompozycji na krążku znalazły się też starsze, niepublikowane wcześniej utwory, dzięki którym fani będą mogli sobie przypomnieć jak Elvis Deluxe grał na początku artystycznej drogi.
W Wywiadzie dla radiowej „Czwórki” muzycy wspominali: „Każdy członek naszego zespołu przechodził fascynację bandem Kyuss. I ta muzyka wywarła na nas na tyle duże wrażenie, że postanowiliśmy sami zacząć ją tworzyć. Konsekwentnie robimy to od ponad dekady, gramy koncerty, dobrze się bawimy”.

12 listopada będzie zatem prawdziwym świętem dla fanów stonera!

Serdecznie zapraszamy!

12.11.2013

VISTA CHINO
Monster Truck
Elvis Deluxe


Proxima; Warszawa
Otwarcie bram 19:00
Początek koncertu 20:00


Bilety w cenie: 80zł przedsprzedaż / 100zł w dniu koncertu
Bilety w sprzedaży!

Vista Chino to zespół założony przez Johna Garcia i Branta Bjork (wcześniej Kyuss) oraz Bruno Fevery, udzielającego się wcześniej w projekcie Kyuss Lives! Brzmienie tego zespołu jest zbliżone do tego, co prezentował niegdyś Kyuss, na koncercie nie zabraknie także utworów tej legendarnej formacji. Kyuss to grupa uznana za pionierów stoner rocka, ale obracająca się również w klimatach metalu i desert rocka. Band działał w latach 1988 – 1995, nagrał 4 genialne albumy i zapraszany był na wspólne trasy koncertowe przez zespoły: Metallica, Faith No More czy Nirvana. Zespół działałby zapewne do dzisiaj gdyby nie konflikt dwóch przyjaciół i jednocześnie założycieli grupy: Johna Garcia i gitarzysty Josha Homme, który obecnie jest liderem zespołu Queens Of The Stone Age.

Wczesną jesienią Vista Chino wyda swój debiutancki album zatytułowany „Peace”, pierwszy singiel „Dragona Dragona” już krąży w sieci, można go odsłuchać pod TYM linkiem.

John Garcia o Vista Chino: „Kyuss Lives to w tej chwili Vista Chino! Dobrze jest móc to w końcu napisać, a powiedzieć na głos – jeszcze lepiej. Teraz nasz kontrakt z Napalm Records jest już oficjalny. Czas zapomnieć o przeszłości, należy przeć do przodu i realizować nasz plan, czyli tworzyć muzykę i ruszyć w trasę!”Vista Chino w sieci: http://www.vistachinomusic.com/
Monster Truck w sieci: http://ilovemonstertruck.com/band/
Elvis Deluxe w sieci: https://www.facebook.com/elvisdeluxe

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.